Honda VT 700 Shadow '84. Opinie, rady, wskazowki ...
Odpowiedz do tematu

:
Kicia jak możesz to podaj namiary na tą firmę w której kupowałeś stalowy oplot?

cena atrakcyjna jak widzę i może się przydać niedługo



Pzdr.

grasser
[Usunięty]
:
jeszcze jedno pytanie odnosnie kranika. ... o ile to kranik;) niema podpisanych pozycji ... i ma tylko 2 pozycje ??:/ a gdzie rezerwa ? moge ustawic pionowo albo poziomo ;) ktora pozycja co oznacza ?

:
Poziomo - zamknięte, pionowo - otwarte

Nie można go "dwukrotnie" ustawić w pionie? Tzn. gałeczką do góry albo gałeczką do dołu?

grasser
[Usunięty]
:
ha ! no wydaje mi sie ze nie... sprawdze przy nastepnej okazji ... ale wyglada na to ze motocykl zostawilem na otwartym kraniku ;] (tak zreszta bylo jak go kupilem i niezwrocilem uwagi czy wlasciciel cos tam grzebal ;] ) musze gdzies to w servisowce znalezc ....



a teraz inne pytanko...



akumulator wzialem na podladowanie do domu ... ladowal sie niby 6 h i przestal ... myslalem ze cos z tego bedzie ale jednak dupa ... rozrusznik obrocil ze 2 razy, bendix odrazu puscil, pozniej juz bylo tylko slychac dziwne tykanie z pod kanapy i przygasaly swiatla (coto? to normalne zachowanie ?)



wiec jednak nowy akumulator bedzie niezbedny ... gdzie mozna dostac taki shadowowy aku ? ma dosc nietypowy ksztalt i jak patrze po allegro/sklepach z aku, raczej niewiele jest 12V16Ah. i zadnego w takim ksztalcie a chcialbym kupic dokladnie taki jak byl wmontowany (krztalt podobny do litery T z mocno zachwianymi proporcjami.) coby uniknac pozniejszych problemow z mocowaniem (ten pasuje idealnie "na wcisk").



podrzuccie jakies linki, namairy na sklepy gdzie wy zaopatrywaliscie sie w akumulatory.



z gory dzieki za pomoc.



btw. niespodziewalem sie ze komus starczy cierpliwosci i checi na odpisywanie na te banalne pytania ;) mila niespodzianka ... na forum motocyklistow juz dawno by mnie zbyli, z****li albo ciul wie co jeszcze ;) a tu widze biezace, rzetelne zrodlo informacji w postaci ludzi o "nieco" wiekszym doswiadczeniu. jeszcze raz dzieki :D

Jurek
[Usunięty]
:
Allegro



http://moto.allegro.pl/it...nda_shadow.html



Taki potrzebujesz - 209 zł - chyba taniej nie dostaniesz - mój kosztował ( wg sprzedającego motocykl) 300 zł



Jeśli chodzi o kranik, to jestem początkującym posiadaczem 700-ki, ale Ktoś mi wspominał, że są tylko 2 pozycje ( jakiś elektromagnetyczny zawór) - więc w pozycję poziomą daje się na dłuższy postój, a rezerwa sama się załącza - drugi zbiornik ( podobno)...

grasser
[Usunięty]
:
hmm co do aku;) u mnie byla wstawiona YUASA ;) znalazlem taka za 315 ;/ troche duzo ... a ten viper ... to jakas znana firma ? bo w zyciu o niej nieslyszalem :D



a co powiecie na taki ? firma bardziej znana i ma dobra opinie

http://www.moto-akcesoria...roducts_id=6900

tylko ten akumulator jakis taki ... ciut inny krztalt ma ... a wzor ten sam co YUASA czyli

HYB16A-A

:
Yuasa to ok 300,bardzo dobre.Jakbyś chciał coś tańszego jakiś MOTO POWER 150-170zł.Jedne i drugie posiada Matek w niezłych cenach. Matek części Mateusz Gąsior

Katowice-Szopienice, ul. Morawa 47

tel. (032) 204 97 77

tel. kom. 0 601 142 678

grasser
[Usunięty]
:
hmm chybabjednak zostane przy czyms tanszym ... przynajmniej na ten sezon bo koszty rosna i rosna a kasy dalej niewiele... wole oszczedzic na aku a nie np na oponach albo przewodach hamulcowych:)

co powiecie o MotoPower albo mLine ? opba w cenie w miare ...

motoPower 190, mline 180 ... o moto power slyszalem i mam taki w WFM(ale tam motocykl i gbez aku odpali :P ) ;) ale mline ? co byscie z tych 2 doradzili ?

:
Ja nie mam wyrobionego zdania.

Brałbym najtańszy. Aku to raczej nie filozofia i chyba więcej jak 2 sezony nie pojeździ więc nie ma co inwestować (Mogę się oczywiście mylić, ale ja max co 2 sezony zmieniam, może dlatego że dotychczas nie miałem "opiekunki").



Poprzednio kupiłem jakiś żelowy za ponad 200 i przetrwał 1 sezon. Teraz mam jakieś MotoPower kwasowy i chyba 3 jego sezon będzie w przysłym roku.

Live FREE or DIE !!!



www.horseteam.info
:
igner napisał/a:
Kicia jak możesz to podaj namiary na tą firmę w której kupowałeś stalowy oplot?

cena atrakcyjna jak widzę i może się przydać niedługo



Pzdr.




Oj postaram się coś odpowiedzieć, ale na MotoBajzlu kupowałem więć niepamiętam, muszę poszukać ewentualnie jakiejś ich wizytówki jeśli się uchowała.

Live FREE or DIE !!!



www.horseteam.info
grasser
[Usunięty]
:
ja opiekunke juz mam :D T4X.

:
na MotoBajzlu powiadasz?no to trzeba będzie zmierzyć ile potrzebuję i spotkamy się na Bajzlu i mi pokażesz kolesia od którego kupowałeś :mrgreen:

bo nie omieszkam być w styczniu :mrgreen:

:
grasser napisał/a:


btw. niespodziewalem sie ze komus starczy cierpliwosci i checi na odpisywanie na te banalne pytania ;) mila niespodzianka ... na forum motocyklistow juz dawno by mnie zbyli, z****li albo ciul wie co jeszcze ;) a tu widze biezace, rzetelne zrodlo informacji w postaci ludzi o "nieco" wiekszym doswiadczeniu. jeszcze raz dzieki :D




Włąśnie tym się różni SHOC PL :thx: od Forum Motocyklistów :-x

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
:
Jak byś chciał to moge miec EXIDE za ok 140,00. Wsadziłem znajomemu do 1100 i już 2 sezony śmiga.

:
To w styczniu jest MotoBajzel?

Faktycznie... ale na Hali.

Ja kupowałem na Starcie, tam przynajmniej wiedziałem który zielony namiot. Tak będzie trudniej, ale na pewno się przewody znajdą.

Live FREE or DIE !!!



www.horseteam.info
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group