/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
zapłon
Autor Wiadomość
Zbyszek 


Motocykl: VT 1100 C 89
Wiek: 67
Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 154
Skąd: Bielsko-Biała/SB
Wysłany: 2010-06-10, 23:04   

Divastion napisał/a:
Panie kochany, jakbym nie wiedział gdzie jest numer VIN silnika, to nawet tego wątku bym nie zakładał... Najzwyczajniej w świecie nie mam motocykla "u siebie". Moto jest o 75km ode mnie u "magika" do którego dopiero pojadę z modułem, co by nie jeździć na darmo (tak to bym musiał kombinować transport na unieruchomioną Shadowkę i wybulić się jeszcze za to, a tak to pojadę z modułem, wepnę go i przyjadę Cieniem - proste, logiczne i skuteczne i prawie 100zł w kieszeni - będzie na nowy olej do silnika.) Wyprzedzę kolejny zarzut, czego nie poproszę tego "magika" żeby mi odczytał nr VIN i go mi podał - a dlatego, że jest to człowiek wielce zapracowany i nie będę chłopowi truł dupy... i tak zrobił ukłon w moją stronę i nie woła nic ode mnie za te wszystkie próby, eksperymenty i zbadanie modułu, a uwierz bardzo mi pomógł w tej sprawie. Więc logicznym jest, że jedyną drogą na zdobycie nr VIN silnika, jest karta pojazdu.... Tak więc jest tak jak napisałem, a nr z książeczki sprawdzałem kilkanaście razy, zanim go pierwszy raz umieściłem tutaj - na forum. Więc nie wiem, co się tak unosisz... jeżeli nie chcesz - nie pomagaj, przecież nikt Ci nie każe. Nie wiem w czym widzisz problem, w tym, że chcę być pewien całej sytuacji? że nie chcę wybulić 1700zł w błoto? A co w tym dziwnego? Nie moja wina, że po podaniu numerów VIN takie cyrki wychodzą... i skoro w motorze jest moduł 9-cio kablowy, to taki ma być założony też nowy, a nie jakieś kombinacje, próby, a że będzie chodził, a że nie będzie.... Najwięcej i tak ja mam do stracenia, bo uwierz mi 1700zł to dla mnie kupa pieniędzy, ale nic nie boli tak, jak stracony czas, nerwy i ogólna dezinformacja. W tym miejscu chciałbym Ci też podziękować, bo Twoje informacje mi również pomogły, tylko że zamiast mnie besztać, to mogłeś takie info napisać 3 strony temu, jak się pytałem o to, czy moduły 8-mio kablowy i 9-cio mogą być swoimi zamiennikami... A tak, jak już praktycznie sam doszedłem do tego wszystkiego....


A widzisz mnie się chciało iść do garażu, zrobić fotkę po to żebyś wiedział o czym mowa. Może to tak wygląda, ale zapewniam Cię wcale nie mam zamiaru Ciebie ani nikogo nikogo tutaj besztać.
 
 
Divastion 
Dawid


Motocykl: GS 11
Wiek: 34
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 1239
Skąd: Jeżowe
Wysłany: 2010-06-19, 00:17   

Witam wszystkich serdecznie.... z racji, że jestem diabelnie zmęczony, to będzie krótko:



SHADOW ZNÓW JEŹDZI hehehehehe nigdy w życiu się tak nie cieszyłem, jak cieszę się teraz :mrgreen: :-D :lol: Wszystko jest w porządku, wpięcie modułu: 10 sekund, odpalenie - najpierw 1 gar, szybko za nim 2-gi załapał i ten POTĘŻNY ryk pustych wydechów :-) :-P :chytrusek: :chytrusek: :chytrusek: To jest nie do opisania, zrozumie to ten, kto z utęsknieniem czekał na swoje moto tak dużo czasu.... w moim przypadku trwało to 1,5 roku... Więc dziękuję wszystkim, którzy mi pomagali i chcieli pomóc :-) Panie i Panowie, wracam ze swoją bestią na drogę :-) Dzisiaj w sumie delikatnie ponad 100km... :-D
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ziOEOFDQ51o


Come on!
 
 
 
ciachu 


Motocykl: Shadow 90 99, GL 1800 17
Wiek: 51
Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 3676
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-19, 00:20   

Super :chytrusek: Nie wiem czy w takich sytuacjach się gratuluje, ale ja ci Divastion gratuluję :-D
_________________
UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

 
 
McGregor 
vel. Gregorman


Motocykl: VT 1100C2 SABRE 06
Dołączył: 10 Paź 2007
Posty: 804
Skąd: Kock /LLB/
Wysłany: 2010-06-19, 00:20   

No to gratulacje i nawijaj chłopie kilometry :-) :-) .
_________________
VT 500 84 - VT 1100 96 - VTX 1300 06 - VT 1100C2 Sabre 06
 
 
Lucjano 
Lucjan


Motocykl: VT 1100 C2 98
Wiek: 45
Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 171
Skąd: Kolbuszowa
Wysłany: 2010-06-19, 00:49   

Divastion napisał/a:
Witam wszystkich serdecznie.... z racji, że jestem diabelnie zmęczony, to będzie krótko:



SHADOW ZNÓW JEŹDZI hehehehehe nigdy w życiu się tak nie cieszyłem, jak cieszę się teraz :mrgreen: :-D :lol: Wszystko jest w porządku, wpięcie modułu: 10 sekund, odpalenie - najpierw 1 gar, szybko za nim 2-gi załapał i ten POTĘŻNY ryk pustych wydechów :-) :-P :chytrusek: :chytrusek: :chytrusek: To jest nie do opisania, zrozumie to ten, kto z utęsknieniem czekał na swoje moto tak dużo czasu.... w moim przypadku trwało to 1,5 roku... Więc dziękuję wszystkim, którzy mi pomagali i chcieli pomóc :-) Panie i Panowie, wracam ze swoją bestią na drogę :-) Dzisiaj w sumie delikatnie ponad 100km... :-D




Bardzo się cieszę drogi Kolego, na pewno czujesz się wspaniale :-) .



To teraz możemy się umówić na jazdę.
_________________
www.chcechodzic.pl
 
 
Todek 
Lone Rider


Motocykl: VTX 1800 C 03 XL 650 V 04
Wiek: 56
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 9496
Skąd: Kostry/Parczew/LPA
Wysłany: 2010-06-19, 01:06   

Dawid, ciesze się razem z Tobą. :lol: :lol: :lol: Z tego co pamiętam to obiecałeś, że w lipcu pojawisz się u Trolla. :lol: :lol: :lol:
_________________
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
 
 
 
Divastion 
Dawid


Motocykl: GS 11
Wiek: 34
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 1239
Skąd: Jeżowe
Wysłany: 2010-06-19, 10:55   

Dziękuję Wam bardzo serdecznie :-) ;-)



@Lucjano: No jasne i to najlepiej jak najszybciej :-D Kurcze szkoda, że dzisiaj pogoda trochę kapryśna, bo miałem nadzieję, że dzisiaj sobie pojeżdżę (a w tym przypadku głównie chodziło o podbicie przeglądu motocykla, bo wczoraj wracałem bez podbitego przeglądu :oops: oraz o wymianę oleju i filtra do niego :-D ) Ale jakby na czasie była w miarę pogoda, to się zgadamy... :-) Najgorszy ten tydzień mam, bo na uczelni 2 egzaminy, także muszę niestety coś tam uczyć :lol:



@Todek: Todku, już zacieram ręce na samą tylko myśl o tym :chytrusek: :-)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ziOEOFDQ51o


Come on!
 
 
 
markiz70 


Motocykl: VT750 DCB 2003 Spirit ,WSK M06B3 1972 awo S
Wiek: 54
Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 4158
Skąd: Sztum-Malbork
Wysłany: 2010-06-19, 19:56   

Gratuluję :thx: Teraz nadrabiaj zaległości i odwiedzaj nas :mrgreen: wszystkich
_________________
motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
 
 
 
MCY 
Marcin


Motocykl: VT600C-93 JAWA350-82 VTX1300S-06
Wiek: 51
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2199
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2010-06-19, 20:19   

Gratulacje.
_________________
Marcin
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM