/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Muli na niskich obrotach
Autor Wiadomość
Szemrany
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-10, 17:34   Muli na niskich obrotach

Witajcie.Mam znowu problem z moim sprzętem.Strasznie zamula,mam wrażenie jakby nie chodził na jednym garze,przy obrotach poniżej 4000.Powyżej 4000 chodzi normalnie(przy przekraczaniu 4000 obrotów dostaje nagłego kopa).Dzieje się tak na każdym biegu.Jest troszkę lepiej jak bardzo powoli dodaję gazu.Świece wymienione,przewody i fajki również,z modułami sobie poradziłem,cewki sprawne,akumulator nowy.Pozostaje gaźnik(może synchronizacja).Miał ktoś taki problem?Pozdrawiam.
 
 
Cezar 
Ride Safe Ride Free


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 39
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 2472
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-08-11, 00:43   

To raczej nie synchro ;/ Czy chodzi równo na niskich i trzyma 1100 rpm?

Co z tymi modułami było i jak rozwiązałeś sprawę? zostały naprawione z tego co pamiętam.. Może nie do końca jednak są sprawne?

Sprawdzałeś po ciemaku czy gdzieś nie gubi iskry?
_________________
Jadę jadę na motorze...
 
 
 
arturo 
Artur


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 48
Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 595
Skąd: celestynów k/otwocka
  Wysłany: 2008-08-11, 22:01   

u mnie jest cos podobnego chodzi ladnie na obrotach na wolnych po kilku chwilach jakby tracila iskre przestaje chodzic i jednym garze przewody swiece fajki zmienione sprawdzalem po ciemku nigdzie niewidze przebicia zostaje modul .Aha i to sie dzieje na rozgrzanym silniku na zimnym jest ok na goracym jak zgasnie niechce zapalic puki nieostygnie .A dzisiaj zauwazylem dziwna sytuacje byc moze zbieg okolicznosci wstawilem moto do ciemnego garazu zeby sprawdzic czy niema przebicia moto chodzi bardzo ladnie przebicia niema wiec zapalam swiatla w motocyklu a tu nagle przestaje chodzic na jednym garze sprawdzalem jeszcze kilka razy i za kazdym to samo kiedy tylko wlaczalem swiatla przestawal chodzic na garze niewiem czy to zbieg okolicznosci czy co
 
 
 
Divastion 
Dawid


Motocykl: GS 11
Wiek: 34
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 1239
Skąd: Jeżowe
Wysłany: 2008-08-11, 23:38   

To wszystko dlatego, że iskra na żarówkę przeskakuje i wtedy żarówka się zaświeca a Tobie moto gaśnie :lol: :lol: przepraszam za off-topic nie mogłem się powstrzymać :twisted:
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ziOEOFDQ51o


Come on!
 
 
 
arturo 
Artur


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 48
Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 595
Skąd: celestynów k/otwocka
Wysłany: 2008-08-12, 15:32   

wiem wiem mi to sie tez smieszne wydalo ale tak bylo :-D :-D dziwny zbieg okolicznosci a moto jak niechcial palic na goracym tak niechce i na jednym garze chodzi
 
 
 
Cezar 
Ride Safe Ride Free


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 39
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 2472
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-08-14, 23:18   

bardzo dobrze że wspomniałeś o tej lampie... to wskazuje dalej na elektrykę może zasilanie cewek lub same cewki? musisz porobić wszystkie pomiary jakie tylko się da.. Niestety wróciłem dziś nocą i rano wyjeżdżam będę mógł pomóc dopiero w poniedziałek.

Powodzenia!
_________________
Jadę jadę na motorze...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM