/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
jak sie rozgrzeje chodzi na 1 garze
Autor Wiadomość
arturo 
Artur


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 48
Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 595
Skąd: celestynów k/otwocka
Wysłany: 2008-08-01, 15:10   jak sie rozgrzeje chodzi na 1 garze

mam problem mianowicie ja juz pisalem w temacie moje moto jak sie rozgrzeje przestaje chodzic na 1 garze czasami nawet zgasnie i pozniej problem jest z odpaleniem jak przestygnie pali na dotyk myslalem ze to wina zaworow lub gaznikow ale zawory wyregulowane gazniki wyczyszczone i zsynchronizowane i jest to samo tak jakby po rozgrzaniu tracil nagle iskre moze to byc od cewki lub modułu ? moze ktos z was mial podobny przypadek
 
 
 
omo 


Motocykl: VTX 1300 R 05
Wiek: 62
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 1766
Skąd: Witkowo /k Gniezna
Wysłany: 2008-08-04, 10:20   

arturo ,tak jak rozmawialismy wczoraj -podzwoniłem.Powielał sie w ich wypowiedziach temat sprężania .

Powiedzieli ,że trzeba sprawdzić cisnienie na tłokach ,luzy na zaworach.Może wylezie sprawa jakiejs uszczelki..tyle na razie
_________________
.Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.
 
 
MariuszG 

Motocykl: VT 750 C2 99
Wiek: 53
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 96
Skąd: Mikołów
  Wysłany: 2008-08-04, 10:46   

Witajcie!



Moja kiedyś nie paliła na jeden cylinder w ogóle- problem tkwił w świecach. Padły obie świece w jednym cylindrze - może zamień świece jesli tego jeszcze nie robiłeś i sprawdź. Ja też już chciałem cała elektrykę wtedy prześwietlić



Powodzenia i pozdrawiam!

Mariusz
 
 
arturo 
Artur


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 48
Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 595
Skąd: celestynów k/otwocka
Wysłany: 2008-08-04, 16:08   

dzieki koledzy za rady napewno bede musial to zrobic bo szlak czlowieka trafia jak zajezdzam na cpn i zapalic niemoge z pycha zapali ale jakby to wygladalo :thx: wiec czekam az ostygnie .Swiece bede mial jutro wymienie i zobaczymy czy cos sie zmieni a moze ktos dobrego mechaniora zna na trasie otwock warszawa zeby podjechac na osluchanie sprzeta
 
 
 
Cezar 
Ride Safe Ride Free


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 39
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 2472
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-08-08, 01:32   

Witam kolegę oficjalnie na forum..

Dziś sprzęcik stał już chwilkę w moim garażu i trochę w nim podłubaliśmy, wymieniliśmy przy okazji świece. Sprzęt zaiste intrygujący.. W silniku trochę łupie, raczej rozrząd ale jeszcze nie sprawdzaliśmy.. Umówimy się w wolniejszy dzień na większe oględziny i dłubanine :)

Moim zdaniem to niepalenie na jeden gar czy to że sama gaśnie to raczej problemy "voltovo amperowe". Zaleciłem profilaktykę i wymianę podstawowych rzeczy.

Niestety nie mieliśmy możliwości zmierzenia dziś kompresji, ale się zrobi. w razie potrzeby wymieni łańcuchy, ustawi rozrząd, nooooo jak będzie i trzeba to i się silnik wymieni ale małą postawimy na nogi :twisted: :chytrusek:
_________________
Jadę jadę na motorze...
 
 
 
arturo 
Artur


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 48
Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 595
Skąd: celestynów k/otwocka
Wysłany: 2008-08-08, 16:14   

wszystko bylo tak jak opisal cezar jeszcze raz wielkie dzieki za zainteresowanie sie moim problemem a teraz do rzeczy po dlubaninie u cezara tzn wymianie swiec itd moje moto nagle orzylo choc na razie troszke jeszcze niepewnie . Przyjechalem do domu 15 km od cezara i o dziwo goraca zaczela palic :-D jeszcze tylko jak jest goraca i stoje np na swiatlach potrafi sama zgasnac przestaje chodzic na jednym garze i gasnie ale przynajmniej juz zapala nieto to co wczesniej ze musialem na boczek i czekac mysle ze po wymianie przewodow i fajek co zrobie jak najszybciej poprawa juz bedzie znaczna mam nadzieje cezar ze z ta wymiana silnika to taki zarcik :-) a co do wiekszego dlubania to jak tylko znajdziesz chwile wolnego to ja sie chetnie wpisuje na wizyte u ciebie jeszcze raz dzieki :thx:
 
 
 
arturo 
Artur


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 48
Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 595
Skąd: celestynów k/otwocka
Wysłany: 2008-08-16, 13:50   

noi nareszcie udalo mi sie naprawic moto powymienialem wszystko i zostal juz tylko modul i to byl strzal w dziesiatke wszyscy mowili ze moduly sa nierozbieralne a ja je rozebralem :-D i co sie okazalo oba byly zalane woda i rzecz jasna niemialo prawa to dzialac rozebralem wyczyscilem poprawilem luty i kurde dziala jak ta lala .Dzieki wszystkim za zainteresowanie sie moim tematem i do zobaczyska na szlaku :thx: :thx:
 
 
 
Cezar 
Ride Safe Ride Free


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 39
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 2472
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-08-17, 20:41   

No i spoko luz :) Czyli na Ostróde jedziesz ?? :)
_________________
Jadę jadę na motorze...
 
 
 
arturo 
Artur


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 48
Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 595
Skąd: celestynów k/otwocka
Wysłany: 2008-08-18, 22:51   

wiesz co bede robil wszustko zeby pojechac
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM