/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Prostowanie zbiornika paliwa
Autor Wiadomość
KaKa 


Motocykl: XVS 1300A
Wiek: 57
Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 334
Skąd: Garwolin
Wysłany: 2010-11-24, 23:09   

[quote="voytec"]
markiz70 napisał/a:
brawo :thx: Tylko porządnie po roku pokazały się "pęcherze"


o stronę zewnętrzną nie mam obaw..co innego od środka :-/

To mnie martwi trochę :-?



JEST OK, ja w poprzednim moto (Virago 535) dałem ,, fachowcowi'' który zbiornik rozciął, wyklepał i dołożył trochę blachy i z 15 litrów pojemności zbiornika zrobiło się 18 litrów :-)8 co zwiekszyło zasięg ,, pracy'' o około 70 km :-)8
_________________
www.gryfmc.pl
 
 
januszek 


Motocykl: Yamaha 1900 Stratoliner
Wiek: 67
Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 1413
Skąd: Działdowo
Wysłany: 2010-11-25, 14:57   

Ladnie to wyszło - pracy włożyłeś sporo , a i umiejętności fachowe powiedziałbym - profesjonalne masz :!: . Mogłeś to zrobić bez cięcia za pomocą opalarki tzn.temperaturą i przyssawką - do montażu szyb (są różne średnice) czy GPS , trochę hakiem od środka

i efekt byłby podobny , a może nawet mniej szpachlu by trzeba . Ja robiłem to w styczniu

przy swoim i było gorzej bo miałem 4 taki wgniotki , a szpachlowałem "miedzianym". Od środka radzę prysnąć Hameraldem czy czymś podobnym (sporo jest na rynku do malowania na rdzę) i większości benzyna nie rozpuszcza . Ja pistoletem trysnołem srebrny

i zrobiłem 8200 km - nic się nie dzieje .
 
 
voytec
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-25, 17:19   

Oset napisał/a:
Warsztaty samochodowe robią to tak: w miejsce wgniecenia przyspawają dźwignie która jest następnie ciągniona powolutku do przodu, do tyłu?, myślę że ten patent sprawdziłby się przy baku.


tak masz racje to się robi ale nie da się przy tak dużych załamaniach blachy do tego bardzo cienkiej :-/

Na jednym ze zdjęć widać część takiego urządzenia do wyciągania wgnieceń ale niestety nie dało rady :-(
 
 
voytec
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-25, 22:10   

januszek napisał/a:
Ladnie to wyszło - pracy włożyłeś sporo , a i umiejętności fachowe powiedziałbym - profesjonalne masz :!:


dzięki za słowa uznania :->

Co do pomocy łyżka to próbowałem ale niestety są twarde te załamania na wybrzuszeniu,nawet po wycięciu to młotkiem było co robić :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM