/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Montaż gaźnika
Autor Wiadomość
Janusz
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-06, 06:55   Montaż gaźnika

Witam i proszę o RATUNEK.

Moja perła Honda Vt 600 (Pc21) z 1988 roku zapalała na ssaniu ale gasła jak tylko dodawało się gazu (także po nagrzaniu). Kolega obiecał przeczyścić gaźnik. Rozebrał go, wyczyścił ale musiał nagle wyjechać na dwa miesiące... i zostałem akurat na urlop z nie złożonym motorem. Byłem zajęty czymś innym jak on gaźnik rozbierał więc nie widziałem jak to robił więc po jego założeniu zostały mi dwa gumowe wężyki które nie wiem gdzie mają być zamontowane...

Jeden (szerszy) wychodzi od małego białego plastikowego zbiorniczka pod bakiem (z lewej strony jak się patrzy z góry siedząc na motorze - bo jest też podobny z prawej)

Drugi (węższy) wychodzi dwoma wyjściami z gaźnika... ale nie mogę znaleść gdzie można by go przyłączyć po yamontowaniu wszystkich innych... Nie widzę więc wogóle wolnych przyłączy więc może te wężyki mają być złączone po prostu razem?

Czy ktoś może mi pomóc? Wystarczy sprawdzić u siebie.

Mogę przesłać zdjęcia.



Janusz
 
 
potfur 
miś przekliniak


Motocykl: VT 1100 C 86, TDM 850 3VD '91
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 2333
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 2010-07-06, 07:47   

TU masz instrukcję do swojego modelu. Może Ci coś powie, albo będziesz mógł wskazać rzeczone wężyki. W VT600 są jakieś 2 wężyki zaślepione z przodu (było o tym na forum) ale nie wiem, czy to o nich mowa.
_________________
Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości orzechów.
 
 
Janusz
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-06, 10:52   

potfur napisał/a:
TU masz instrukcję do swojego modelu. Może Ci coś powie, albo będziesz mógł wskazać rzeczone wężyki. W VT600 są jakieś 2 wężyki zaślepione z przodu (było o tym na forum) ale nie wiem, czy to o nich mowa.




Dzięki za szybką odpowiedź, ściągnąłem, fachowa instrukcja zawsze się przyda, ale nie ma tam akurat o moim problemie. Zdjecia są natomiast tak niewyraźne, że nie można się zorientować gdzie co jest.

Mogę przesłać zdjęcia moich wężyków na to forum (może ktoś się zorientuje) ale nie wiem jak i czy można tu je zamieszczać?
 
 
R0bi 


Motocykl: XL 1000 VA 07
Wiek: 57
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 2127
Skąd: Koluszki
Wysłany: 2010-07-06, 11:08   

Zdjęcia umieść na jakimś serwerze np picasaweb i podaj linka.
_________________


Z krainy zwątpienia, pozdrawiam Cię Gość nieśmiało.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM