To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 700/750/800 - Zakup lewej części bloku silnika w USA

BĄBEL - 2010-08-14, 10:22

Panowie przecież blok silnika który produkuje się w fabryce jest najpierw składany z dwóch części w jedną a następnie wiercone są otwory na wał itd... A wszystko to po to aby otwory były współosiowe. Z tego wniosek że nie można dokupić tyko jednej połowy bloku silnika, bo po złożeniu ich ze sobą, może ciężko obracać się wał. Takie jest moje zdanie ale możliwe że się mylę.
Woder - 2010-08-14, 15:27

Nie mylisz się nigdy nie powinno wymieniać się jednej części bloku (karteru),bo one są obrabiane razem.Może się udać że silnik będzie dobrze pracował a może nie.Przy takim moto lepiej nie ryzykować.Ja tak zrobiłem w Romecie dawno temu i raz mi się udało a następny raz już nie pasowało!
Anonymous - 2010-08-14, 15:44

A mówiłem napisać maila? :mrgreen:
tygrys - 2010-08-14, 18:46

Chyba najlepszym i najbezpieczniejszym będzie zakup obu karterów.Nie będzie później problemów z pracą silnika.Tyle że kasiory więcej pójdzie
Anonymous - 2010-08-14, 19:54
Temat postu: Zakup lewej części bloku silnika w USA
Uwaga co do obrobki obydwu bloków jest dośc ciekawa. Wprawdzie po wypadku oddałem motocykl do serwisu Hondy i poza tym pęknięciem żadnych nieprawidłosowści Panowie nie znaleźli tj. silnik się nie przesunął, widelec i rama też ok. Ponadto wymianę jednej połówki bloku uznali za jak najbardziej wystarczajacą więc może wymiana obydwu nie jest niezbędna.

Co do zakupu obydwu części bloku to wtedy raczej kupię cały silnik.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group