Jaka pompa paliwa do Shadow 1100c2
Odpowiedz do tematu

: Jaka pompa paliwa do Shadow 1100c2
Witam muszę nabyć pompę paliwa do mojej Hanki po oględzinach mechaniora okazało się że cewka w pompie się grzeje i pali bezpiecznik, moje pytanie od jakiego innego motocykla pasuje pompa paliwa do Shadow 1100ACE i gdzie mogę taką dostać , prosił bym was o jakieś namiary na używane części do motocykla bo nowa kosztuje krocie. Pozdrawiam

Frochas
: Re: Jaka pompa paliwa do Shadow 1100c2
frochas napisał/a:
Witam muszę nabyć pompę paliwa do mojej Hanki po oględzinach mechaniora okazało się że cewka w pompie się grzeje i pali bezpiecznik, moje pytanie od jakiego innego motocykla pasuje pompa paliwa do Shadow 1100ACE i gdzie mogę taką dostać , prosił bym was o jakieś namiary na używane części do motocykla bo nowa kosztuje krocie. Pozdrawiam


A skąd wiesz w jakim stanie kupisz używkę???

Ja bym zainwestował w Zestaw Naprawczy Pompy Paliwa , zrobił i przynajmniej miał pewność, że pożyje trochę.

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
W tym linku rozwiń tabelkę i będziesz miał odp. od jakiego moto pasuje pompa paliwa.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Dzięki za szybką odpowiedz zamawiam zestaw naprawczy na allegro i zobaczymy czy to pomorze.

Frochas
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group