dobranie opon
Odpowiedz do tematu

:
GhoustDragon napisał/a:
intruz napisał/a:
...Metzeler to bardzo dobry wybór...


Mam odmienne zdanie - twarda i śliska guma(mam założonego z tyłu i wiem na 100%, że następnym razem będę omijał szerokim łukiem).


Zgadzam się z Dragonem... dobra opona, ale dopiero po mocnym nagrzaniu. Na zimno jest śliska i twarda.

Nic tak nie zabija czasu jak motor
:
ital4x4 napisał/a:
Witam .Podepne sie pod temat .Czy ktos moze uzywa opon Bridgestone i czy warto je zakladac :?:


Zakładaj Pan i będziesz zadowolony - gdyby miało być inaczej HONDA nie zakładała by ich na pierwszy montaż, a całe F1 w zeszłym sezonie by nie jeździło ;-)

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
GhoustDragon napisał/a:
Mam odmienne zdanie - twarda i śliska guma(mam założonego z tyłu i wiem na 100%, że następnym razem będę omijał szerokim łukiem).


Tego nie słyszałem. Jeśli nie M. to co do sabre?

:
dzinks napisał/a:
GhoustDragon napisał/a:
Mam odmienne zdanie - twarda i śliska guma(mam założonego z tyłu i wiem na 100%, że następnym razem będę omijał szerokim łukiem).


Tego nie słyszałem. Jeśli nie M. to co do sabre?


Nie wiem.
Kup -> zobacz jak się moto zachowuje -> wyciągnii wnioski.

Do tej pory jeździłem na Bridgeston'ach, Dunlop'ach, Shinko i Metzeler'ach i jak dla mnie pierwsze trzy miejsca w takiej kolejności jak napisałem.

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
witam podłącze się do rozmowy nie lubię odkładać na nowy rok więc postanowiłem kupić komplet nowych opon w tym roku czytając opinie padło na komplet Shinko 230 . poprosił bym na namiary sklepów gdzie kupię tanio i w miarę nowe max produkcja 2010

:
Shinko nie znazazłem.

Jak ktoś jest chętny mogę mieć DURO np:

110/90-19 HF296ABLVD - 160PLN
140/90-15 HF296CBLVD - 210PLN
DOT2010

Jak kogoś interesują inne rozmiary i firma to piszcie

:
renegade napisał/a:
Shinko nie znazazłem.
Jak ktoś jest chętny mogę mieć DURO np:
110/90-19 HF296ABLVD - 160PLN
140/90-15 HF296CBLVD - 210PLN
DOT2010
Jak kogoś interesują inne rozmiary i firma to piszcie

Z tym, że oryginalnie, na przód do VT800C idzie 100/90-19. :-D

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
a nie 110 jak w 7**? :shock:


Mie ma problemu. cena ta sama :-P

:
Jeździłem na Dunlopach i było w miarę dobrze, ale na Metzelerah Marathon zrobiłem już w różnych warunkach atmosferycznych 40 tys. km i uważam że są nr 1......

Shadow mój to jest to..Kocham Go...
:
VT 800 100/90/19 przód na 100%

ja na razie znalazłem przód shinko od 205 do 230 zł tył 290 do 330 zł muszę tylko dopytać się o daty produkcji i coś zakupię . Todek a ty masz te shniko model 230 ?

:
gumis89 napisał/a:
Todek a ty masz te shniko model 230

Taaaa, już drugi komplet. :-D Nie ma lepszych opon. :-D Dla mnie rewelka i na suchym i na mokrym. :-D Jak mam jeździć 4 lata na Metzelerach, to wolę co dwa lata nowe Shinko, za tą samą cenę. :-D :chytrusek:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Ponowie troche temat
Czeka mnie zmiana tylnej gumki mam D555 170x80r15 i zastanawiam sie czy czegos wezszego a zarazem wyzszego nie zalozyc..Moze macie jakies sugestie,,,wiadomo ze na szerokiej latwiej na wprost a na wezszej wezykiem :P:),,,nio i nosnosc do tego dochodzi,,:)
Zawezic lacza???
Pozdrawiam

:
Cytat:
Zawezic lacza???

Nie. :-D

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
TODEK zabija szczeroscia hahaha:) mysle nad tymi Twoimi wynalazkami:) w dobrej cenie sa:)

:
Do Hondy Shadow 800 wersja USA jaka oponę tylnią najlepiej założyć -rozmiar to 140-90-15 :

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group