/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Wydechy do VT 750 C2 ACE '02 - Cobra vs. Vance and Hines
Autor Wiadomość
Blazimir
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-22, 14:27   Wydechy do VT 750 C2 ACE '02 - Cobra vs. Vance and Hines

Cześć. To mój pierwszy merytoryczny post/zapytanie na forum SHOC. Informacje o mnie znajdziecie tutaj http://www.shadow.org.pl/...11d337c0d#15825 Przeszukałem forum w nadziei na znalezienie odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie dot. któregoś ze wskazanych w temacie wydechów, ale niestety nie znalazłem nic, co by mnie satysfakcjonowało. Próbowałem też skorzystać z wyszukiwarki, ale chyba jestem za głupi żeby się tym posługiwać :-P W każdym razie, chcę zmienić oryginalne wydechy w mojej Shadowce na głośniejsze, po to by kierowcy samochodów spoglądali w lusterka gdy jadę za nimi. Po konsultacjach ze kolegą, który działa w branży motocyklowej, zaproponował mi 2 firmy: Vance and Hines oraz Cobrę, wskazując na tę pierwszą, jako jakościowo ciut lepszą niż Cobra, nie ujmując oczywiście Cobrze. W przypadku V&H zastanawiam się nad modelem Cruzer ( http://www.vanceandhines....s_h_750ace.html ) zaś z oferty Cobry - Classic Slashcut ( http://www.cobrausa.com/c...haust&bikeID=55 ). No i sztandarowe pytanie - który z nich wybrać? :mrgreen: Mieliście może z którymś do czynienia? Czy któryś technicznie "bardziej" pasuje aniżeli drugi? Cenowo są zbliżone. Co do dźwięku, to wydaje mi się, że V&H ma szerszą skalę emitowanego dźwięku i przez to może być mniej selektywne czy klarowne niż Honda (po prostu huk, bez jakiegoś konkretnego brzmienia). Co sądzicie?
 
 
Carlos
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-22, 15:49   

Ja bym tam wziął Cobry. Ale to tylko subiektywna opinia poparta ... hmm ... intuicją ;-)
 
 
lelumboss 
<lelum>


Motocykl: nie mam bo jestem biedakiem materialnym
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 1014
Skąd: StrzelceOp-Warszawa
Wysłany: 2008-04-22, 18:20   

hej a ja tam wole moje 'SILVERTAILE" :mrgreen: gorzej z tymi którzy jeżdżą za mną :mrgreen: ale cóż tam nie ma to jak miły dźwięk dla ucha :mrgreen: polecam je (patrz innym tez sie podobają) :mrgreen:
_________________
Dlaczego niektórzy mają tak wyj.....e ???
 
 
 
omo 


Motocykl: VTX 1300 R 05
Wiek: 62
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 1766
Skąd: Witkowo /k Gniezna
Wysłany: 2008-04-22, 18:28   

Na wygląd w/g mnie Cobra Lo-Boy Shotgun bardziej pasuje ,ale to tylko moje zdanie
_________________
.Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.
 
 
Hawk
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-23, 06:42   

Moje Cobry Lo-Boy Shotgun już są na Atlantyku ;-)

Ja wybrałem właśnie te, ale przyznam że długo zastanawiałem się nad Hi-Boy Shotgun oraz wydechami Hard Krome ( te są najdroższe ale bajer .....naprawdę) Mam namiary na sprawdzonego gościa .......importera z USA , więc krajowe oferty cenowe mnie nie interesują ( nasze ceny to obłęd)
 
 
Blazimir
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-24, 18:52   

Zdecydowałem się na Cobrę Classic Slashcut. Wydaje taki fajny, selektywny, klasyczny dźwięk. Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że z kolegą Lelumbossem rozmawiałem o wydechach na otwarciu sezonu motocyklowego na Bemowie w ostatni weekend :) Hard Krome ma kosmiczne ceny, nie słyszałem jak brzmi, ale myślę, że jak za tą cenę (od 550$ w górę) to powinno być nienajgorzej.
 
 
Hawk
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-25, 06:37   

Różnica w cenie między Cobrą Lo-boy a hard krome to 300 zeta ( czy dużo.....nie wiem) ale w hard krome można samemu modulować ich "mowę" w zależności od potrzeb i mają większą średnicę od Cobry......więc płacimy więcej ale za "coś"!!!!
 
 
Blazimir
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-26, 12:21   

Myślę, że tu już pozostaje tylko kwestia gustu ;-) Na pewno te wydechy będą ładniej gadać niż oryginały. Btw - a co robicie z fabrycznymi tłumikami? Sprzedajecie czy zostawiacie w razie by mogły się przydać? (jakiś dzwon czy coś?)
 
 
Lbzdz 
zasadniczo - Kicia


Motocykl: CB600F4 Hornet
Wiek: 43
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 813
Skąd: Bukowiec (Łódź)
Wysłany: 2008-04-30, 15:38   

omo napisał/a:
Na wygląd w/g mnie Cobra Lo-Boy Shotgun bardziej pasuje ,ale to tylko moje zdanie






POPIERAM !!! :mrgreen:
_________________
Live FREE or DIE !!!



www.horseteam.info
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM