Chromy pielęgnacja
Odpowiedz do tematu

: Chromy pielęgnacja
Witam, mam do was pytanie, mam na zegarach na chromie widoczne małe pajęczynki. Czym mogę je spolerować na szkło??

:
Jeżeli są już , jak nazwałeś "pajęczynki" , to raczej nic nie zrobisz , bo chrom musi być już stary i być może bez podkładu miedzi - powłoka chromu jest popękana i jeżeli będziesz polerował tak długo , aż "pajęczynki" znikną , to zniknie również chrom , bo go pastą zdejmniesz , tu nic nie poradzisz..... :-(

Życie jest piękne , ale oglądane zsiodła z V-ką między nogami
:
Jeżeli pajęczynki są bardzo małe możesz spróbować pastą firmy S100: KLIK

"Wicher silne drzewa głaszcze..."
:
Źle mnie zrozumieliście. Chromy są w bardzo dobrym stanie. Nie jest popękany, nie posiada głębokich rys. Ma takie drobniusieńkie ryski.

:
Jak napisał pietrachVI spróbuj tej pasty. Wszystkie ryski, zabrudzenia itp znikają a chrom wygląda jak nowy. Tylko oślepia innych kierowców przy mocnym słońcu :mrgreen:

:
Jeżeli nie ma pęknięć , to można próbować polerki - ta S-100 ciekawie wygląda nie próbowałem . Ja używam ALU-CHROM K2 i bardzo sobie chwalę , jest pakowana w tubach jak pasta do zębów - na każdej pompie ją kupisz - powodzenia.

Życie jest piękne , ale oglądane zsiodła z V-ką między nogami
:
Arani napisał/a:
Jak napisał pietrachVI spróbuj tej pasty. Wszystkie ryski, zabrudzenia itp znikają a chrom wygląda jak nowy. Tylko oślepia innych kierowców przy mocnym słońcu :mrgreen:


Potwierdzam, nie tylko kierowców, ale i samemu właścicielowi oślepia :-)8

...bo życie jest po to, żeby spełniać swoje marzenia...
:
a polerujecie ręcznie czy mechanicznie?? Mam polerkę do samochodu (elektryczna)

:
holsik napisał/a:
a polerujecie ręcznie czy mechanicznie?? Mam polerkę do samochodu (elektryczna)


Zdecydowanie ręcznie. Mechanicznie to trzeba mieć doświadczenie, lakier łatwo jest spalić.

...bo życie jest po to, żeby spełniać swoje marzenia...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group