/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
basowe wydechy
Autor Wiadomość
Piotrek_WAT
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-17, 18:04   basowe wydechy

witam!

ostatnio myslalem o wywierceniu kilku otworow w tlumiku w mojej Shadowce 1100 C3 celem uzyskania basowego pomruku :lol: Nie jestem do konca przekonany czy to bedzie zdrowe dla silnika oraz czy uzyskam zamierzony efekt. Prosze o porade.... Z gory dzieki.
 
 
maly_tomi 
dr inż. Klapek


Motocykl: VT 1100 C3 99
Wiek: 39
Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 1162
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-04-17, 18:09   

Mi tez coś takiego przez chwilkę przemknęło przez głowę... ale szkoda mi fabrycznego wydechu...



Jak tak zrobisz i będzie fajniejszy dźwięk to może tez sie skusze :P
_________________
Honda Shadow VT1100 C3X Aero - Tarantella
BMW F800GS 2008 - Apache
MW750 - Kaśka
Dr650

Podróże. Te małe i te duże - Galactic Adventure
 
 
 
Marcin Żary
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-17, 21:04   

witam



ja po zakupie zrobiłem to odrazu, gdyż motor na oryginalnych wydechach chodził jak simson. Jednak przewierciłem tylko końcową blachę, nie wierciłem przez cały tłumi. Wykonałem 4 otwory fi 12-14 mm...dźwięk zrobiłe się lekko głośniejszy i basowy. Nie sądzę aby to miało jakiś wpływ na pracę silnik, wiercenie na przelot lub zupełne wyprucie tłumika ma wpływ na proces spalania mieszanki, gdyż zmieniają się warunki w kolektorze wylotowym, ale kilka dziurek na końcowej blasze na 99% nic nie wpływa....a dźwięk naprawdę lepszy...



MArcin
 
 
nikotyn
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-22, 08:42   

W mojej też są przewiercone tylko ostatnie blachy (4 otwory) i są przegwintowane!!!! Praca piękna, a jak za głośno to wkręcasz imbusowe śruby i masz cicho! Patent niezły. Jak kolega zobaczył to u mnie to od razu dokonał tej samej operacji u siebie i teraz "buczymy" obaj.
 
 
jakobsbiker
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-28, 20:39   

a ja w mojej 1100c2 po prostu oryginały odkręciłem, do pudła i na strych.może sie kiedy komu przydadzą bo na pewno nie mi. Na ściągniętych(dzieki tomek z Lubarczowa) z USA wydechach COBRA hondzia chodzi perfekcyjnie.koszt tego zakupu - 1500 pln
 
 
Marcin Żary
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-28, 23:14   

a takie cobry za 1,5 tys możesz załatwić ?



pozdrawiam
 
 
Hawk
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-29, 07:33   

sam możesz je sobie załatwić dzwoniąc pod numer 507488300 ;-)
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-08, 11:44   Wydechy Vance & Hines

Witam,

Ja kupiłem do swojej wydechy Vance & Hines Classics II. Pasują super, ale jak dla mnie jednak za głośne i po 1000km zdjąłem, założyłem z powrotem oryginały. W oryginałach mam wgięte przednie kolanko, no ale są o wiele cichsze (niestety bez basu). Gdyby ktoś był zainteresowany to chętnie odsprzedam V&H za 1200PLN. Mają wyjmowane wkładki wyciszające, nigdy ich jednak nie wyjmowałem i tak są za głośne. Tutaj możecie sobie porównać jak wyglądają V&H i oryginały:



http://bikepics.com/members/monthereus/97vt1100/
 
 
Divastion 
Dawid


Motocykl: GS 11
Wiek: 34
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 1239
Skąd: Jeżowe
Wysłany: 2009-03-25, 11:23   

Właśnie mi przyszły nowe stare :mrgreen: puste wydechy, zobaczymy, jak będą grały na moto, nie mam zamiaru wymieniać filtra ani dysz na stage1 tylko, jak będzie za bardzo waliło w wydech albo będzie miała tendencję do zamuły, to oddam do gruntownego synchro i regulacji :-) co na pewno jej nie zaszkodzi :mrgreen: Jak narazie, faza renowacji baaaaaaaaaardzo zmęczonego chromu na wydechach, rdza itp itd. ale za tą cenę się opłacało :-P
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ziOEOFDQ51o


Come on!
 
 
 
Lucjano 
Lucjan


Motocykl: VT 1100 C2 98
Wiek: 45
Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 171
Skąd: Kolbuszowa
Wysłany: 2009-03-25, 18:50   

Jakobsbiker, byłbyś może zainteresowany sprzedażą tych oryginalnych wydechów?
 
 
Divastion 
Dawid


Motocykl: GS 11
Wiek: 34
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 1239
Skąd: Jeżowe
Wysłany: 2009-03-28, 21:39   

No i wyszło na to, że jestem bardziej, niż zadowolony z efektu tych pustych wydechów. Chrom na tych wydechach był baaaaaaaaardzo zmęczony i miał wykwity rdzy, ale poczęstowałem go CIF-em, potem Aluchromem i w efekcie wygląda teraz lepiej niż ten co miałem założony oryginalny :-P Poza tym moto o wiele głośniejsze w porównaniu do poprzednich wydechów :mrgreen: i jedyne co zauważyłem, że czasami lubi zgasnąć nawet na ssaniu na zimnym silniku, jak już się ładnie rozgrzeje to chodzi też ładnie :-) . Ogólnie to spadek mocy wyczuwalny :-D ale tak miało być, bez K&N-a i dyszy inaczej być nie mogło.... ale ten dźwięk... :chytrusek: :chytrusek: :chytrusek:





Poza tym, dzięki bohun99... za namiary i pośrednio, za transakcję z Twoim bratem w postaci nabytych wydechów :lol:
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ziOEOFDQ51o


Come on!
 
 
 
Lbzdz 
zasadniczo - Kicia


Motocykl: CB600F4 Hornet
Wiek: 44
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 813
Skąd: Bukowiec (Łódź)
Wysłany: 2009-03-28, 21:51   

Popraw skład mieszanki biegu jałowego - powinno pomóc i na gaśnięcie i troszkę na spadek mocy na niskich obrotach
_________________
Live FREE or DIE !!!



www.horseteam.info
 
 
 
Divastion 
Dawid


Motocykl: GS 11
Wiek: 34
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 1239
Skąd: Jeżowe
Wysłany: 2009-03-29, 22:04   

dzisiaj trochę pojeździło :chytrusek: mam 3 filmy wideo, jakość wołająca o pomstę do nieba, ale cóż, zobaczcie przynajmniej, jak mi Cień grzmi :chytrusek: :mrgreen:



okolice lotniska

cd

cd2



:thx:
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ziOEOFDQ51o


Come on!
 
 
 
Todek 
Lone Rider


Motocykl: VTX 1800 C 03 XL 650 V 04
Wiek: 56
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 9496
Skąd: Kostry/Parczew/LPA
Wysłany: 2009-03-29, 22:21   

Ale bulgot. :lol: Mi się podoba. :lol: Chciałbym to usłyszeć na żywo. :lol:
_________________
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
 
 
 
GrimDrakk 


Motocykl: VT 700 C 84
Wiek: 38
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 375
Skąd: Burzec
Wysłany: 2009-03-30, 19:15   

fajnie fajnie :-D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM