HONDA SHADOW "SPIRIT" 2003 jakie opinie dot tego m
Odpowiedz do tematu

leokadius
[Usunięty]
: HONDA SHADOW "SPIRIT" 2003 jakie opinie dot tego m
Witam. Jak w temacie

Nosze się z zamiarem zakupu takowego motocykla Shadow "Spirit" 750 r 2003 - przebie ok 4tys mil(amerykańska wersja). Co sądzicie o tego typu maszynie? jakie koszta eksploatacji? pytam ponieważ staraszono mnie że wersje amerykańskie są droższe w utrzymaniu, trudność w dostępie część zamiennych. Kusi mnie ten motocykl poniewaz cena proponowana jest dośc atrakcyjna 13,500zł. Nadmieniam że alternatywa do niego jest Yamaha Drag Star, jak on wypada w stosunku do tej Shadowki???

Prosze o pomoc gdyz wydatek takiej kwoty nie jest czymś lekkim dla mnie. Dlatego prosze o obiektywne opinie. z góry dziekuję.

: Re: HONDA SHADOW "SPIRIT" 2003 jakie opinie dot te
leokadius napisał/a:
Witam. Jak w temacie

Nosze się z zamiarem zakupu takowego motocykla Shadow "Spirit" 750 r 2003 - przebie ok 4tys mil(amerykańska wersja). Co sądzicie o tego typu maszynie? jakie koszta eksploatacji? pytam ponieważ staraszono mnie że wersje amerykańskie są droższe w utrzymaniu, trudność w dostępie część zamiennych. Kusi mnie ten motocykl poniewaz cena proponowana jest dośc atrakcyjna 13,500zł. Nadmieniam że alternatywa do niego jest Yamaha Drag Star, jak on wypada w stosunku do tej Shadowki???

Prosze o pomoc gdyz wydatek takiej kwoty nie jest czymś lekkim dla mnie. Dlatego prosze o obiektywne opinie. z góry dziekuję.




Jesteś na forum Hondy Shadow i nikt Ci nie napisze, że Drag Star wypada wyżej niż Shadowka :!:



A tak na poważnie to Yamacha ma się nijak do Hondy :lol:

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
:
Dla mnie motocykl musi mieć chłodnicę :shock: a DRAG STAR jej nie ma :evil:

.......motór nie umiera nigdy, motór jest wieczny.....
:
Co do porównania Shadowki z Dragiem - zarzuć temat na:

http://forum.motocyklistow.pl/ - jak naprawią, bo od kilku dni mają jakieś kłopoty



lub

http://groups.google.pl/g...cs?lnk=lr&hl=pl



Ale bądź przygotowany na to, że "każdy motocyklista swój motorek chwali" ;-)



Pozdr

Globi

:
mój kolega jeżdżący Yamą stwierdził że w świecie motocykli pierwsza jest Honda potem Yama a potem długo długo nic .............. :-)8

Przed kupnem shadowa rozmawiałem z dużą ilością kolesi grzebiących przy moto - wynik rozmów był jednoznaczny - chcesz jeździć a nie grzebać - tylko Honda

pozdrawiam :shock:

:
Tylko Honda. :chytrusek:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
Carlos
[Usunięty]
:
13,500zł to megadobra cena, róznice wersji europa i stany są niewielkie, a części są dostępne w podobnych cenach. Co do Yamahy, to zacytuję Robbiego Willamsa:

" Alcohol YES, DRUGS Booooo :!: " :mrgreen:

:
Ja to sie moge nie znac na motórach,ale 13500 za 2003 to coś za wielka okazja...a papiery to to ma??



Rufi..kokardki na motorkach... ,,trala la ..nie poznaje kolegi.

.Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.
leokadius
[Usunięty]
:
Tak papiery ma oczywiście, przeglad aktualny a cena była wyższa ale targi targi...i jest 13,500zł, o przewałki nie posądzam gdyz to kumpel znajomego, który rzekomo zostawił dla siebie tą Shadowkę. Czyli powiadacie że wyższość Shadowki nad Dragiem jest bezapelacyjna?? A zna ktoś tego SPIRITA???A jak w kwestii awaryjności tego modelu, może nie jak z awaryjnościa Shadowki??

dzieki za wszelkie informacje.

Carlos
[Usunięty]
:
leokadius napisał/a:
Tak papiery ma oczywiście, przeglad aktualny a cena była wyższa ale targi targi...i jest 13,500zł, o przewałki nie posądzam gdyz to kumpel znajomego, który rzekomo zostawił dla siebie tą Shadowkę. Czyli powiadacie że wyższość Shadowki nad Dragiem jest bezapelacyjna?? A zna ktoś tego SPIRITA???A jak w kwestii awaryjności tego modelu, może nie jak z awaryjnościa Shadowki??

dzieki za wszelkie informacje.




Geee ... Spirit to tylko odmiana Shadowa, różnice są w designie i stylu "nadwozia". W cene wierzę, znam ceny moto w Stanach.

:
Cena tego modelu OK. Miałem okazję odbyc krótką jazdę i musze przyznać, że nie ma zasadniczych różnic między naszą europejską odpowiedniczką, poza oczywiście przeniesieniem napędu na koło. Jeśli chodzi o drag Stara to nie ma co porównywać. Spirit to jest to a Drag Star coś tam hej :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group