Honda Shadow C2, C4...? Potrzebna pomoc
Odpowiedz do tematu

:
No ok, tylko dlaczego nie pasowaly gmole :?:

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
Ciachu, a skąd wiesz co za gmole gość sprzedał? :?: :mrgreen:

Sam widzisz, że na fotce jest VT750C2 ACE. :-D



Ciekawi mnie też, co w tych gmolach nie pasowało? :?:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Todek napisał/a:
Ciachu, a skąd wiesz co za gmole gość sprzedał? :?: :mrgreen:

Sam widzisz, że na fotce jest VT750C2 ACE. :-D



Ciekawi mnie też, co w tych gmolach nie pasowało? :?:


Z tego co pisał Dudi, to gość miał świadomość, że są potrzebne gmole do C2. Dlatego, albo sam nie wiedział co sprzedaje, albo trochę zachował się, hmm niezręcznie :roll:

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
Dodam że to jest Honda Shadow VT 750 C2 RC44 ACE a ponieważ ma chromowane dekle silnika i głowicy cylindrów to jeszcze wersja Deluxe

:
Witam mam mały problem posiadam Honde Shadow 1100 z 1999 roku ale nie wiem jaki jest to model mógłby mi ktoś w tym pomóc z góry dzięki
Podejrzewam że jest to Honda Shadow VT1100 C3 aero

Robert
:
Robert napisał/a:
Witam mam mały problem posiadam Honde Shadow 1100 z 1999 roku ale nie wiem jaki jest to model mógłby mi ktoś w tym pomóc z góry dzięki
Podejrzewam że jest to Honda Shadow VT1100 C3 aero


j/w -podaj nr VIN albo fotki

.Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.
:
Może Ci ta STRONKA coś podpowie.

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
Witam, podbijam wątek, bo mam bardzo podobną prośbę. Proszę tych bardziej doświadczonych o wyjaśnienie mi albo odesłanie do jakiejś fachowej strony (google znam) gdzie znajdę różnice między modelami C2, C4, Aero, Spirit, Sabre itd.

Planuję zakup motocykla, a w ogłoszeniach nie za bardzo mogę się rozeznać co jest co.

Dzięki

:
marion napisał/a:
Witam, podbijam wątek, bo mam bardzo podobną prośbę. Proszę tych bardziej doświadczonych o wyjaśnienie mi albo odesłanie do jakiejś fachowej strony (google znam) gdzie znajdę różnice między modelami C2, C4, Aero, Spirit, Sabre itd.

Planuję zakup motocykla, a w ogłoszeniach nie za bardzo mogę się rozeznać co jest co.

Dzięki


Only TODEK ;-)

Nic tak nie zabija czasu jak motor
:
Siwy_Dym napisał/a:
Only TODEK ;-)


Nie ma jak fachowa pomoc, znającego się na rzeczy kolegi ;)

Coś więcej?

:
ja miałem podobny problem z gmolami do c3 aero 1100 ,
gmole(nationale cycle) zamówione były na amerykańskim ebay-u , i bardzo ciężko było je spasować do moto,
to samo dotyczyło innych dodatków np. nakładek na błotniki czy pokrywy sworznia ramy ,
mogę przypuszczać że masz amerykańską wersję c2 750 a gmole są zaprojektowane do c2 z europy ,

:
marion napisał/a:
Witam, podbijam wątek, bo mam bardzo podobną prośbę. Proszę tych bardziej doświadczonych o wyjaśnienie mi albo odesłanie do jakiejś fachowej strony (google znam) gdzie znajdę różnice między modelami C2, C4, Aero, Spirit, Sabre itd.
Planuję zakup motocykla, a w ogłoszeniach nie za bardzo mogę się rozeznać co jest co.
Dzięki

Chodzi Ci o modele VT7500 czy VT1100? :?:
Bo np. Sabre to model VT1100, a C4 to model VT750.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
A to Ty jesteś Todek.... teraz rozumiem :)

Najlepiej 750, ale chciałbym poczytać również o modelach 1100, jeśli możesz mi pomóc, byłbym wdzięczny.

:
Był cały wątek na ten temat założony chyba przez Uduna, przewertuj jego tematy

Przeznaczenie myli sie w połowie przypadków.
:
marion napisał/a:
A to Ty jesteś Todek.... teraz rozumiem :)

Najlepiej 750, ale chciałbym poczytać również o modelach 1100, jeśli możesz mi pomóc, byłbym wdzięczny.

Trzeba szukać w necie. Jest wiele stron na ten temat.
Np. ta: http://chudzikj.republika.pl/
albo ta: http://www.cyclechaos.com...nda_motorcycles
możesz poszukać też tutaj: http://www.bikez.com/year...ge=24&year=2004
i tutaj: http://www.totalmotorcycl...especshandbook/

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group