Namiary tanich i dobrych opon
Odpowiedz do tematu

:
ja też śmigam od początku zeszłego sezonu na Shinko i bardzo sobie chwalę ;-)

tako rzecze Hoder ;)
Tomek Misiek
[Usunięty]
:
mój brat ma w FJ 1200 SHINKO i nie narzeka, a ja dzisiaj zrobiłem na tych oponkach ponad 100km i jestem zadowolony z nich.

:
i ja jestem bardzo zadowolony z shinko, mam ją na tylnym kole i zrobiłem na niej już jakieś 4tyś km, gdyby nie brak rozmiaru to i do przodu pewnie bym kupił ( z przodu teraz będę testował Kendę Kruz :-) ).

MOTO-GUZZI V350->VT600->VT750Spirit->VT1100SABRE->VT1100ACE->V-STROM 650XT
:
no to sorry , z klanem SHINKo nie wygram

:
Anioł napisał/a:
no to sorry , z klanem SHINKo nie wygram




Tu nie chodzi o wygrywanie. :mrgreen: Ale jak sam widzisz, te opony maja naprawdę dobrą opinię. :-D

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Udun napisał/a:
..dostałem info z tej firmy- cena zawiera wymianę i wyważenie

Model Shinko R230 Tour Master

110/90/19 M/C 62H Przód 270 zł

170/80/15 M/C 77H Tył 375 zł



lub

Pirelli MT66 przód 468 zł, tył 472 zł



...dobra cena zawitam U nich na przełomie miesiąca :chytrusek: ...


Udun a może jutro do nich pojedziemy :chytrusek:

Przeznaczenie myli sie w połowie przypadków.
:
Witam
Jak sądzicie czy warko kupić oponę Michelin Commander z DOT 0208 czyli jakoby 2008 roku nieużywaną za 250zł? Z tylu mam Commandera a muszę przód zmienić i rozglądam się.

"Get your motor runnin'
Head out on the highway
Lookin' for adventure"
Steppenwolf "Born to be Wild"

https://picasaweb.google.com/111954795753993843437/HondaShadow700c?authkey=Gv1sRgCK6QhoWsnu6UCQ&feat=directlink#
:
Trzy lata, to nie jest tak bardzo dużo. Jeżeli opona była przechowywana w odpowiednich warunkach, nie jest po odkształcana, nie ma widocznych zmian koloru gumy, to spokojnie możesz ją zakładać.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Todek napisał/a:
Trzy lata, to nie jest tak bardzo dużo. Jeżeli opona była przechowywana w odpowiednich warunkach, nie jest po odkształcana, nie ma widocznych zmian koloru gumy, to spokojnie możesz ją zakładać.

Toć to nówka.



Z krainy zwątpienia, pozdrawiam Cię Gość nieśmiało.
:
yarkom napisał/a:
Witam
Jak sądzicie czy warko kupić oponę Michelin Commander z DOT 0208 czyli jakoby 2008 roku nieużywaną za 250zł? Z tylu mam Commandera a muszę przód zmienić i rozglądam się.


Cena jak za Miche atrakcyjna
Sprawdź czy w środku nie ma zniekształceń,jakis wystający drucik... fakt nowa,ale może wszystko się zdażyć

.Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.
:
Niestety za daleko żeby sprawdzić, rozmawiałem z właścicielem sklepu i zarzekał się że jest w idealnym stanie, więc zaryzykowałem i zamówiłem.
Tutaj link do ich aukcji, LINK

"Get your motor runnin'
Head out on the highway
Lookin' for adventure"
Steppenwolf "Born to be Wild"

https://picasaweb.google.com/111954795753993843437/HondaShadow700c?authkey=Gv1sRgCK6QhoWsnu6UCQ&feat=directlink#
Sub
[Usunięty]
:
Polecam tego sprzedawce. Tanie i świeże OPONY...
Poza Alle można jeszcze coś urwać... :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group