Klucz do świec poszukiwany
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
A masz może zdjęcie tego klucza jak on wygląda?

Jadę jadę na motorze...
sq8bwh
[Usunięty]
:
Orginał z VT500C 83r.


:
sq8bwh napisał/a:
Orginał z VT500C 83r.



Ale se cholery wymyślili. No cóż, takiego nie zdobędę - trzeba będzie małego_tomiego zgłuszyć - może się uda ten co mam przetoczyć :-) Dokładając do niego odpowiednią przedłużkę powinno się udać wymienić świece bez zdejmowania baku.

sq8bwh
[Usunięty]
:
Też tak myślalem że podejdzie mi np. z Hondy Sabry ale nic z tego... te wpuszczone.. nie da rad..

:
sq8bwh napisał/a:
Też tak myślalem że podejdzie mi np. z Hondy Sabry ale nic z tego... te wpuszczone.. nie da rad..


Chłopaki już wykombinowali - przetoczyli klucz standardowy (jeszcze raz wielkie dzięki Cezar) i poszło - tylko troche za długa była przedłużka i tej z tylnego cylindra nie dało się wyjąć bez zdjęcia baku.Ale z o 1 cm krótszą przejściówka spokojnie się da :-) Jak ładnie poprosisz Cezara to Ci zrobi fotę klucza swojego :-)

:
Witam!

Panowie co do tego klucza to dziś oglądałem stronke z częsciami i znalazłem coś takiego

link

zobaczcie ten ostatni -czy to nie będzie kopia tego oryginału?



ja mam coś podobnego-własnej roboty-tzn. rozklepana u sąsiada na gorąco 17 na 18 :mrgreen: i odkręcam wszystkie świece bez zdejmowania baku



Pzdr.

:
igner napisał/a:
Witam!

Panowie co do tego klucza to dziś oglądałem stronke z częsciami i znalazłem coś takiego

link

zobaczcie ten ostatni -czy to nie będzie kopia tego oryginału?


No podobny ... bo krótki jest za krótki :-)

:
można by jeszcze zrobić rysunek techniczny tego orginalnego klucza z wszystkimi istotnymi wymiarami a szczególnie długości no i ważne średnice zewnętrzne.

Wtedy już zawsze łatwiej dotoczyć w razie potrzeby ze standardowego klucza.

Jadę jadę na motorze...
sq8bwh
[Usunięty]
:
w wolnej chwili zrobie.. może wieczorkiem..

A ten ostatni bedze ok. tylko drobny problem bedzie z kręceniem bo trzeba "patyk" przekładać o 90* to troche utrudnne... ale chyba da rade..

:
jeśli chodzi o ten ostatni to musi być lekko zmodyfikowany - trzeba by było wywiercic dziurki jeszcze po przeciwnych stronach bo tak to nie dojdzie tym "patykiem" o którym mówisz :mrgreen: wiem z autopsji

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group