Shinko, Heidenau czy może Mitas??
Odpowiedz do tematu

Kastankas
[Usunięty]
: Shinko, Heidenau czy może Mitas??
Wiem, że temat opon jest wciąż i wciąż wałkowany, i że opony Shinko (zwłaszcza 230 Tour Master) mają tu bdb opinię...



Zamierzam ubrać Hanie w komplet nowych butów, w zasadzie po lekturze zdecydowana byłam już na Shinko, ale moja uwagę przykuły jeszcze (ponoć niemieckie) opony Haidenau i (ponoć czeskie) Mitas...



Ma ktoś może jakieś doświadczenia z w/w ???



Heidenau tył

Heidenau przód





Mitas przód



Nie znalazłam do tej pory Mitasa na tył (170/80-15)więc ta kandydatura chyba do śkreślenia jednak :-/



Czyli w zasadzie pytam głównie o opinie o Heidenau :-)8

:
Nie miałem do czynienia z oponami Haidenau, ale słyszałem, że są śliskie.

Zapytaj Gregormana, On ma Haidenay, i chyba nie jest z nich zadowolony.

Ja bym się nie zastanawiał. Jeżeli ja miałbym wybierać pomiędzy Haidenau i Shinko, to z całą odpowiedzialnością Shinko. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Witam!

W tej grupie cenowej, Shinko - moim zdaniem - nie ma konkurencji...

Pozdrawiam.

Nieznana częśc życia jest tą, dla której warto życ.
:
No niestety tak jak mówi Todek Haidenau są bardzo śliskie szczególnie latem miałem kilka uślizgów, a jeden nawet zakończył się kraksą.

Na mokrej nawierzchni też nie dają poczucia bezpieczeństwa mają tendencje do uślizgu.

Tak więc na wiosnę Shinko R 230 przód i tył.

Na twoim miejscu zainwestował bym w Shinko jak radzą koledzy.

VT 500 84 - VT 1100 96 - VTX 1300 06 - VT 1100C2 Sabre 06
Kastankas
[Usunięty]
:
O, wielkie dzięki Panowie (Gregormanie, to moje zapytanie na PW już nieaktualne :-> )

:
a może opony MAXXIS, ostatnio czytałem jakiś test tych opon na scigacz.pl i bardzo je chwalili: miękkie, wytrzymałe i dobrze trzymają. Tam kolo testujący odkręcał gmole do testów opon bo mu się tak dobrze moto składało w zakręty ;-) )



A Kasiu jakiś rozmiar nietypowy sprawdzałaś ma być 100/90 19



http://www.lhmotocykle.pl...ml?cPath=3_4_42

Nic tak nie zabija czasu jak motor
Kastankas
[Usunięty]
:
Siwy_Dym napisał/a:
a może opony MAXXIS, ostatnio czytałem jakiś test tych opon na scigacz.pl i bardzo je chwalili: miękkie, wytrzymałe i dobrze trzymają. Tam kolo testujący odkręcał gmole do testów opon bo mu się tak dobrze moto składało w zakręty ;-) )



A Kasiu jakiś rozmiar nietypowy sprawdzałaś ma być 100/90 19



http://www.lhmotocykle.pl...ml?cPath=3_4_42




No dosłownie ołysieć można :shock: Kiedyś to był tylko Stomil i nie było dylematu, człowiek się o owłosienie nie obawiał :-)8



Popatrzę jeszcze na Maxxis z ciekawości :->



Rozmiary oczywiście sprawdziłam 100/90 19 przód i 170/80 15 tył :-)8

Ostatnio zmieniony przez Kastankas 2010-11-21, 21:41, w całości zmieniany 1 raz
:
Ja mam na tyle Maxisa i nie narzekam, nie miałem do tej pory wrażenia, że coś jest nie tak.

Tomek :)
www.moje-dzialdowo.pl
Interaktywne Muzeum Pogranicza - ZAPRASZAM
http://www.muzeum.dzialdowo.pl/
:
Ja od paru miesięcy użytkuję na tyle oponę Duro i nie narzekam , a nawet polecam. Koszt podobny Shinko.

:
Zdecydowanie NIE POLECAM Maxxissa ;/

Jadę jadę na motorze...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group