VTX 1800 - jakie spalanie ?
Odpowiedz do tematu

:
pozazdrościć wam maszyn... 2 razy (słownie dwa) swoją dawną C3 zszedłem poniżej 6 litrów, ale wtedy żeby nie zasnąć kręciłem 8 za innymi... 6-9,5 tak mi piła i nic inaczej...

:
Dla mnie też jakoś trudno w to uwierzyć, chyba, że dzieliłes spalanie z lawetą :mrgreen: albo tankujesz w galonach a liczysz w litrach :mrgreen:

:
Mi też było trudno uwierzyć przy pierwszym wyczynie :-) tym bardziej że wcześniej przed przeróbką wydechów palił 6-6,5l przy spokojnej jeździe. Pomiar robiłem motocyklem załadowanym w sakwy i kufer plus ja na odcinku 2000km, a więc kilka tankowań było. Dodam, że przed przeróbką robiłem na zbiorniku do zapalenia się rezerwy jakieś 200-225 km. A teraz potrafię dokręcić ponad 300km do zapalenia się kontrolki.

Nic tak nie zabija czasu jak motor
:
Może zużyły Ci się opony i koła mając mniejszą średnicę szybciej się kręcą :mrgreen:

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
ciachu napisał/a:
Może zużyły Ci się opony i koła mając mniejszą średnicę szybciej się kręcą :mrgreen:


nie !!! spoko, mam nowe przód i tył 18 cali ;-)

Nic tak nie zabija czasu jak motor
:
Aaa, to przepraszam ;-)

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

Hektor
[Usunięty]
:
dzisiaj przetestowałem spalanko na 100km miasto 7l

Ostatnio zmieniony przez 2013-09-04, 22:17, w całości zmieniany 1 raz
:
pierwsza jazda nowo zakupionym motongiem i na trasie 250 km z prędkością 110 - 130 km/h (szybciej nie dało rady bo na ogonie siedział w puszce ogranicznik prędkości - patrz żona) spalił mi ok 6l/100 km.
Byłem w pozytywnym szoku po przesiadce z VT 1100 C 86 który w drodze do kotliny palił 5,5 - w końcu to 700 cm różnicy a w spalania prawie żadna :chytrusek:

Honda - The Power of Dreams
:
Siwy_Dym tobie przy grzebaniu w tłumikach to chyba silnik zamienili :mrgreen:

:
wald napisał/a:
Siwy_Dym tobie przy grzebaniu w tłumikach to chyba silnik zamienili :mrgreen:


O nie, silnik został przy mnie. wydechy były samodzielnie na terapii :shock:

Nic tak nie zabija czasu jak motor
:
Kiedyś się mówiło że: "silnik musi coś palić: paliwo albo zawory" ale widać mały żółty naród obalił tą teorię. Czekam na pierwsze relacje że vtx zaczynają palić w trasie nie 4 a 2 l/100km.

"Get your motor runnin'
Head out on the highway
Lookin' for adventure"
Steppenwolf "Born to be Wild"

https://picasaweb.google.com/111954795753993843437/HondaShadow700c?authkey=Gv1sRgCK6QhoWsnu6UCQ&feat=directlink#
:
yarkom napisał/a:
Kiedyś się mówiło że: "silnik musi coś palić: paliwo albo zawory" ale widać mały żółty naród obalił tą teorię. Czekam na pierwsze relacje że vtx zaczynają palić w trasie nie 4 a 2 l/100km.

po przeróbce...drogomierza 8-) 8-) :roll:

Emeryt, Uprawniony Diagnosta Samochodowy- lubię zapach diesla o poranku. "Lekarz stara się ujrzeć w człowieku jego niedomagania, sędzia złe strony a ksiądz głupotę- im większa tym lepsza" A.Schopenhauer
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group