/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Walka z porządaniem VTX 1800,a rozstaniem z VT 1100C2.
Autor Wiadomość
Kamo04
[Usunięty]

  Wysłany: 2010-09-08, 22:18   Walka z porządaniem VTX 1800,a rozstaniem z VT 1100C2.

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu biję się z myślami i nie wiem co zrobić. Strasznie napaliłem się na VTX 1800, ale szkoda mi sprzedać VT-tak dużo serca i pracy w nią włożyłem. Tak na prawdę nie jeżdżę dużo-brak czasu. Ale sama myśl posiadania VTX już mnie "kręci". Czy warto zmieniać sprzęt? Ci co zmienili to chwalą sobie...
 
 
Divastion 
Dawid


Motocykl: GS 11
Wiek: 34
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 1239
Skąd: Jeżowe
Wysłany: 2010-09-08, 22:29   

Słuchaj tego, co Ci w sercu gra.... :lol: jak nie zmienisz, to będziesz żałował (oczywiście, jeżeli sobie to dobrze przemyślałeś, pomijam "napaliłem się" :lol: ). Przy okazji przysłużysz się, bo jeden Nasz nowy kolega, ujeżdżający Virówkę, właśnie zadeklarował chęć zakupu w przyszłości 1100 C2-ki :-P . Więc Ty zdążysz sobie dobrze to przemyśleć, a kolega zdecyduje się na zakup i a nóż, kamień, nożyczki się dogadacie? :-P :mrgreen:
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ziOEOFDQ51o


Come on!
 
 
 
Kamo04
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-08, 22:33   

Właśnie przeglądając allegro wpadło mi coś w oko... O takie cacko mi chodzi - idealny:



http://allegro.pl/vtx-180...1220379287.html
 
 
Todek 
Lone Rider


Motocykl: VTX 1800 C 03 XL 650 V 04
Wiek: 56
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 9492
Skąd: Kostry/Parczew/LPA
Wysłany: 2010-09-08, 22:43   

Kamo04 napisał/a:
Właśnie przeglądając allegro wpadło mi coś w oko... O takie cacko mi chodzi - idealny:



http://allegro.pl/vtx-180...1220379287.html




To jest właśnie to. :lol: Też mi się podoba. :lol:
_________________
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
 
 
 
Kamo04
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-08, 22:50   

Nie wiem czy się tam nie przejadę w piątek. Nawet żeby tylko obejrzeć i się przejechać :-)
 
 
Divastion 
Dawid


Motocykl: GS 11
Wiek: 34
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 1239
Skąd: Jeżowe
Wysłany: 2010-09-08, 22:54   

mmmmmmmmm, jakie "słitaśne, różofffe" kolorki :-P :mrgreen: A tak całkiem serio, to nie tylko Ty chorujesz na X'a 1800 po Shadowce 1,1 :lol: :-D



EDIT:



Kamo04 napisał/a:
Nie wiem czy się tam nie przejadę w piątek. Nawet żeby tylko obejrzeć i się przejechać :-)






No to już przepadłeś pewnie :lol:
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ziOEOFDQ51o


Come on!
 
 
 
Kamo04
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-08, 23:03   

To podświetlenie to nie koniecznie... Ale ogólnie VTX tylko w customie. Retro mi nie pasi, a NEO to już w ogóle tragedia. Ciekawe za ile ten gość oddałby to cudo.
 
 
Jamcio 


Motocykl: BMW R 1150 GS 02
Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 2161
Skąd: Klembów zamość
Wysłany: 2010-09-09, 09:18   

Kamo04 napisał/a:
Retro mi nie pasi, a NEO to już w ogóle tragedia. Ciekawe za ile ten gość oddałby to cudo.








chyba żartujesz??? :shock:
 
 
Piotrek79 

Motocykl: Tak
Wiek: 44
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 514
Skąd: Z azjatyckiej strony
Wysłany: 2010-09-09, 09:31   Re: Walka z porządaniem VTX 1800,a rozstaniem z VT 1100C2.

Kamo04 napisał/a:
Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu biję się z myślami i nie wiem co zrobić. Strasznie napaliłem się na VTX 1800, ale szkoda mi sprzedać VT-tak dużo serca i pracy w nią włożyłem. Tak na prawdę nie jeżdżę dużo-brak czasu. Ale sama myśl posiadania VTX już mnie "kręci". Czy warto zmieniać sprzęt? Ci co zmienili to chwalą sobie...


Rok temu też miałem ten problem. Nie było łatwo, ale przyszła zima i jakoś się udało nie myśleć. Teraz żeby nie drażnić zmysłów, nie oglądam, nie macam, nie dosiadam i nie myślę o VTX 1800. Taki motocykl dla mnie nie istnieje. Teraz jestem zadowolony że nie pozbyłem się mojego Tourer'a, ale kto wie co przyniesie życie :roll: .
 
 
Divastion 
Dawid


Motocykl: GS 11
Wiek: 34
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 1239
Skąd: Jeżowe
Wysłany: 2010-09-09, 09:41   

Kamo04 napisał/a:
To podświetlenie to nie koniecznie... Ale ogólnie VTX tylko w customie. Retro mi nie pasi, a NEO to już w ogóle tragedia. Ciekawe za ile ten gość oddałby to cudo.






A mi osobiście podobają się wszelkie odmiany. Chociaż niektóre skrajnie różnią się wyglądem od siebie, to jednak ten motocykl ma coś w sobie niesamowitego. A od zawsze najpiękniejszym jego elementem był dla mnie silnik - coś niesamowitego, jak on wygląda :lol: :-D
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ziOEOFDQ51o


Come on!
 
 
 
Kamo04
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-09, 09:42   

Jamcio napisał/a:
Kamo04 napisał/a:
Retro mi nie pasi, a NEO to już w ogóle tragedia. Ciekawe za ile ten gość oddałby to cudo.








chyba żartujesz??? :shock:




No właśnie nie żartuje. Nie podoba mi się NEO. Ja ogólnie nie lubie "przeładowanych" motocykli. Moja VT ma sporo dodatków, ale nie wpływających na jej wizualne powiększanie. Żadne szyby, sakwy, gmole itp... Te błotniki do ziemi w NEO (jak dla mnie) nie współgrają z resztą. Są za wielkie w stosunku do reszty motocykla. Nie wiem czy dobrze, ale trochę mi INDIANA przypominają. Za to VTX Custom... :roll: :mrgreen:
 
 
Troll
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-09, 09:45   

Neo! Neo! Neo! :lol:
 
 
Fatum 
Marcin


Motocykl: Triumph Tiger SE 1050 / VT 600 C 97
Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 1028
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-09-09, 09:52   

jakiego byście mi nie dali, na bank się ucieszę :twisted: :mrgreen:



a ogólnie kto co lubi, sam wybrałem spirit bo nie podobały mi sie wielkie błotniki w innych modelach vt750, ale znowu przy gabarytach motorów jak vtx jak najbardziej mi nie przeszkadzają, no i są praktyczne przy takiej mieszanej pogodzie w tym sezonie Magda nie nadąża czyścić kurtki na plecach :-|
_________________
VT 600 -> VT 750 DC -> VZR M1800R -> Triumph Tiger SE 1050
 
 
KALI 
JARO

Motocykl: BMW 1250GS 2023r. H-D 1350 Electra Glide
Wiek: 53
Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 3993
Skąd: WROCEK
Wysłany: 2010-09-09, 10:42   

Kamo04 napisał/a:
Jamcio napisał/a:
Kamo04 napisał/a:
Retro mi nie pasi, a NEO to już w ogóle tragedia. Ciekawe za ile ten gość oddałby to cudo.








chyba żartujesz??? :shock:




No właśnie nie żartuje. Nie podoba mi się NEO. Ja ogólnie nie lubie "przeładowanych" motocykli. Moja VT ma sporo dodatków, ale nie wpływających na jej wizualne powiększanie. Żadne szyby, sakwy, gmole itp... Te błotniki do ziemi w NEO (jak dla mnie) nie współgrają z resztą. Są za wielkie w stosunku do reszty motocykla. Nie wiem czy dobrze, ale trochę mi INDIANA przypominają. Za to VTX Custom... :roll: :mrgreen:


Co do przeładowania motocykli różnymi dodatkami to mamy to samo zdanie, dla mnie motor ma mieć widoczną swoją linię a nie wyglądać jak choinka. Z drugiej strony są też względy bezpieczeństwa i praktyczności i jakoś to wszystko trzeba połączyć, notomiast co do motoru INDIAN to właśnie jest moje marzenie, nawet po reaktywowaniu marki a o starszych modelach nie wspomnę . Więc dla mnie osobiście podobieństwo VTX do Indiana to ogromny plus :->
_________________
Przeznaczenie myli sie w połowie przypadków.
Ostatnio zmieniony przez KALI 2010-09-09, 11:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ciachu 


Motocykl: Shadow 90 99, GL 1800 17
Wiek: 51
Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 3676
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-09-09, 11:38   

Kamo04 napisał/a:
To podświetlenie to nie koniecznie... Ale ogólnie VTX tylko w customie. Retro mi nie pasi, a NEO to już w ogóle tragedia. Ciekawe za ile ten gość oddałby to cudo.


Bardziej dyplomatycznie by brzmiało, że NEO to dla mnie tragedia :lol:
_________________
UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM