Tuleje do amorów
Odpowiedz do tematu

:
Też poprosze 4 szt. :thx:

:
będą pasowały do VT 750 D 2003? :shock: Tak myślę że nasze sprzęty mają różne pojemności ,amorki także inne dostosowane do masy motocykla....

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
:
Żeby mieć wszystko jasne, to 4 sztuki, czyli tzw. komplet to wymiana górnych tulei z obu stron. Czy dolne tuleje są takie same(powiem szczerze nie zaglądałem do nich i nie wiem)? Ja bym u siebie już wymienił wszystkie za jednym zamachem. Do C3 będą pasować Todku?

Z pasją przez życie......
:
Po dokonaniu wszelkich pomiarów, chcę poinformować, że te tuleje pasują do wszystkich modeli VT1100, tj. do C, C2 i C3, wszystkich roczników od 87 do 07, do seryjnych amorów. :lol:



4 szt. to chyba komplet na dwa amory, góra i dół. :lol: Czyli, że jedna tuleja składa się z 2 połówek, to daje nam 8 elementów. :lol: Ale niech Raptor się wypowie, i będzie wszystko jasne. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Todek napisał/a:
Po dokonaniu wszelkich pomiarów, chcę poinformować, że te tuleje pasują do wszystkich modeli VT1100, tj. do C, C2 i C3, wszystkich roczników od 87 do 07, do seryjnych amorów. :lol:



4 szt. to chyba komplet na dwa amory, góra i dół. :lol: Czyli, że jedna tuleja składa się z 2 połówek, to daje nam 8 elementów. :lol: Ale niech Raptor się wypowie, i będzie wszystko jasne. :lol:




Todek wyczerpał odpowiedź. Ja ze swojej strony dodam, że zamontowałem i jest ekstra. Zdjęcia z przebiegu montażu http://picasaweb.google.pl/jacekvtx/Tuleja#

Tokarz idealnie dopasował i wytoczył. Poliamid ze swojej strony jako materiał przeżyje motongi i zabezpieczy nam amorki :-D

Cztery koła poruszają ciało,

Dwa koła poruszają duszę.
:
No nie jest to tak jak pisze Todek. Komplet to cztery sztuki. Od dolnej strony amortyzatora przychodzą zupełnie inne tulejki.

...jestem... a jak mnie niema... to też jestem...tylko gdzie indziej...
:
Również poproszę 4 sztuki.

VT 500 84 - VT 1100 96 - VTX 1300 06 - VT 1100C2 Sabre 06
:
Zbyszek napisał/a:
No nie jest to tak jak pisze Todek. Komplet to cztery sztuki. Od dolnej strony amortyzatora przychodzą zupełnie inne tulejki.




No, niestety muszę Cię zmartwić. :mrgreen: Na dół amora idą dokładnie takie same tulejki jak na górę. :lol: :mrgreen:



Tylko np. w VT1100 na dół amorów, do środka tulei, idą jeszcze takie specjalne tulejki które maja zewnętrzną średnice 16 mm, taką jak górne mocowanie amora. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
skoro powinno pasować do wszystkich vt 1100 :-) to i ja się piszę na komplet

:
:thx: Todku. Tak więc dla mnie jeden komplet, czyli 4 szt, czyli 8 połówek :mrgreen:





Przypominam tylko tym, którzy nie zrobili tego jeszcze a są chętni o wysłaniu do mnie na priwa adresu do wysyłki. Tylko tak będę wysyłał.

Ostatnio zmieniony przez Raptor40 2010-09-24, 10:54, w całości zmieniany 1 raz
Z pasją przez życie......
:
Todek napisał/a:
Zbyszek napisał/a:
No nie jest to tak jak pisze Todek. Komplet to cztery sztuki. Od dolnej strony amortyzatora przychodzą zupełnie inne tulejki.




No, niestety muszę Cię zmartwić. :mrgreen: Na dół amora idą dokładnie takie same tulejki jak na górę. :lol: :mrgreen:



Tylko np. w VT1100 na dół amorów, do środka tulei, idą jeszcze takie specjalne tulejki które maja zewnętrzną średnice 16 mm, taką jak górne mocowanie amora. :lol:
Masz racje Todku! Odwołuje te „zupełnie inne tulejki”. Amortyzatory z silentblokami od dołu przychodzą do motocykla MZ es250/2 Trophy. Coś mnie naszło na wspomnienia, i... nabyłem drogą kupna praktycznie zwłoki, ale w miarę kompletne tego motocykla z epoki, w celu odrestaurowania. Prace powoli postępują. Regenerowałem też amortyzatory i jakoś mi się zakodowały te silentbloki.

Co do tulejek w mojej Shadow, to przy remoncie wymieniłem na nowe, oryginalne.

Gdyby nie ten temat, to bym nawet nie pomyślał żeby już tam zaglądać. Teraz trzeba przeprowadzić inspekcje, i przypadku stwierdzenia zużycia, zamówić u naszego kolegi.

...jestem... a jak mnie niema... to też jestem...tylko gdzie indziej...
:
Oczywiście komplet ;-)

:
Proszę komplet.

.......motór nie umiera nigdy, motór jest wieczny.....
:
Raptor40 napisał/a:
Teraz już do rzeczy. Chciałbym tu założyć listę chętnych na tuleje- sztuka po odpaleniu tokarzowi i przeliczeniu materiału wynosi 12 zł (plus koszty wysyłki) Materiał jak będzie więcej chętnych może uda mi się kupić hurtowo bo na razie potraktowali mnie jak detalistę. Jako ktoś jest zainteresowany proszę na priwa.



Kontakt na priwa konieczny bo trzeba mi adresy do wysyłki :-D




To jak bo sezon garażowy umnie już w pełni i tylko tuleji brak :-/

:
Dziś wyszły z poczty. Sorki za obsuwę ale tak to jest z tokarzami. Proszę wyglądać posłańca.

Cztery koła poruszają ciało,

Dwa koła poruszają duszę.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group