Zamierzam kupić VT 125, możecie mnie doinformować?
Odpowiedz do tematu

daredevilmk
[Usunięty]
:
Póki co, to ja nie mam na gumę do żucia, moi mili :D Wszystko co do grosza poszło na maleńką. Dzisiaj rano mało zawału nie dostałem, kiedy nie chciała odpalić. Adrenalina skoczyła, ciśnienie też. A ja po prostu zapomniałem odkręcić kranika paliwowego :D



Szybę załatwię jakąś używaną, tymczasowo - właściciel Moto-Bikers w Łodzi ma mi jakąś kopsnąć, dobrotliwy z niego człowiek ;d Z resztą - laweta, pasy i pomoc teoretyczna też z jego strony ;d

:
No to czas najwyższy sobie zmienić dane w profilu, bo te już lekko stęchły :lol: :lol: :lol:

daredevilmk
[Usunięty]
:
Już :D

:
Przyczepności, szerokości i powodzenia! Tyle z mojej strony ;-)

:
Witam.



Gratulacje :mrgreen: Cieszę się, że mogłem pomóc. Oby służyła bezawaryjnie :-D .

A, i powodzenia na egzaminie !!!!



Pozdrawiam.

:
daredevilmk napisał/a:
Już :D


A gdzie zasada opisu motocykla ? ;-)

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

daredevilmk
[Usunięty]
:
Zasada opisu motocykla?

:
No ;-)

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

daredevilmk
[Usunięty]
:
No, przejechałem się wreszcie po ładnym asfalcie. Szybka jest, skubana. Na skuterze miałem nie raz na liczniku 60, ale GPS wskazywał wtedy 40, była to prędkość maksymalna. Teraz dobiłem do prawdziwej sześćdziesiątki na Shadowce i muszę przyznać - było świetnie. Podoba mi się to, że bardzo mało czuć nierówności, co daje dużo komfortu. Nie sprawdziłem jednak, czy nie jest zablokowana do 80km/h. Może to i głupie, ale nie miałem odwagi. Jeszcze jej nie czuję, tej mojej maleńkiej.

:
daredevilmk napisał/a:
Może to i głupie, ale nie miałem odwagi. Jeszcze jej nie czuję, tej mojej maleńkiej.


Mogę tylko pogratulować rozsądku. Tak trzymaj.



Z krainy zwątpienia, pozdrawiam Cię Gość nieśmiało.
daredevilmk
[Usunięty]
:
Zdałem egzamin praktyczny, za pierwszym. Żadnych błędów, aż się egzaminator wkurzył :mrgreen:



Już nie mogę się doczekać plastiku :-D

:
Gratulacje i szerokości...

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Pogratulować!

Do rychłego spotkania na trasie :mrgreen:

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
:
Gratuluję. Teraz tylko oczekiwanko na pierwszą legalną jazdę ;-)

ps

Słyszałem ze źródeł, że Twoja nowa maszyna całkiem fajna :-D

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
Jakbys tak zdawal tydzien wczesniej, moze bys juz dostał plastik do piatku i mogłbys przyjechac na shadowisko ;d Było by nas 2 ;d



i gratulacje !! ;d

Pal gumę, a nie duszę....

http://picasaweb.google.pl/jakub.szafranski/ - album motomaniaka ;d

http://www.youtube.com/user/Kubrakow - duuzo filmików z udziałem mojego shadowa ;)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group