Kontrolka Tail Light.. o co chodzi z tym tylnym światłem..
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

sq8bwh
[Usunięty]
: Kontrolka Tail Light.. o co chodzi z tym tylnym światłem..
Witam Wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum i od razu z problemem ale poznaję moto.. a w przyszłości napewno i ja się odwdzięczę..

A problem polega na tym że czasami mi mruga lub zaświeci Tail Light a na "ogonie" wszystko OK. choć reaguje czasami na stukanie w lampę (zrobiłem już to.. żarówka zaśniedziła..) ale lampka dalej mrugnie czasami.. nawet jak nie włączę świateł.. Dzięki za każdą pmoc..

:
Najczęściej przyczyną "mrugania" jest jakiś niekontakt. Może jakiś kabel od kontrolki jest nadłamany i nie zawsze kontakutje lub coś w tym stylu?

Jadę jadę na motorze...
: Re: Kontrolka Tail Light.. o co chodzi z tym tylnym światłem
sq8bwh napisał/a:
(...)

A problem polega na tym że czasami mi mruga lub zaświeci Tail Light a na "ogonie" wszystko OK. choć reaguje czasami na stukanie w lampę (zrobiłem już to.. żarówka zaśniedziła..) ale lampka dalej mrugnie czasami.. nawet jak nie włączę świateł.. Dzięki za każdą pmoc..




U mnie były dwie przyczyny: Zwarcie przewodu masowego z zasilającym kierunkowskaz (całość znajduje sie w przedniej lampie) oraz zbyt luźny (okazało się, że nieodpowiedni - ktoś zamiast szklanego wsadził cylindryczny) bezpiecznik w puszce przy kierownicy. Sprawdź, czy nie masz luzów i nadpalonego gniazda bezpieczników.

sq8bwh
[Usunięty]
:
Chyba znalazłem przyczynę.. przerwa w samej tylnej żarówce.. ale jeszcze nie naprawiłem bo nie miałem takiej... ale to już nie problem.. Dzięki

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group