Bezpieczniki
Odpowiedz do tematu

Michael
[Usunięty]
: Bezpieczniki
Witajcie,



Mam problem ze zlokalizowaniem bezpiecznikow w VT 700c znalazlem 4 w przedniej lampie.

Kojarzycie gdzie jest reszta?

Dzis montowalem do niej lightbary i po zalaczeniu padlo mi przednie oswietlenie? Ktory bezpiecznik za nie odpowiada?

Z gory dzieki za pomoc

Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez Globi 2008-02-28, 19:06, w całości zmieniany 1 raz
Michael
[Usunięty]
:
dokopalem sie w serwisowce, ze znajduja sie jeszcze nad kontrolkami... pojde jutro sprawdzic czy to te :)

:
Przy instalacji lightbarów z pewnością będzie potrzebny większy bezpiecznik - 20A

Live FREE or DIE !!!



www.horseteam.info
:
Zasada jest prosta...

Jeśli podłaczasz lightbary do tej samej lini co przednia lampa to musisz zsumować moc przedniej lampy i łączna moc lighbarów i podzielić przez 12. Wyjdzie Ci jaki prąd przekotłuje przez całość podczas pracy... Bezpiecznik musisz dobrać troszkę większy i już.

Pozdrawiam

Jadę jadę na motorze...
grasser
[Usunięty]
:
Bezpiecznik odpowiedzialny za swiatlo glowne jest pod dekielkiem z lampkami kontrolnymi ;)

:
Bezpieczniki masz pod osloną kontrolek

Michael
[Usunięty]
:
dzieki wielkie za pomoc! jutro bede go wymieniac. Mam nadzieje, ze latwo sie sciaga ta oslone :->

Michael
[Usunięty]
:
...i po sprawie lightbary dzialaja :))) jeszcze tylko filtry, olej i sezon mozna rozpoczynac ;)

:
Masz jakieś zdjęcia Swojej VT700???

Na avatarze wygląda ładnie.. Chętnie bym zobaczył więcej fotek

Jadę jadę na motorze...
Michael
[Usunięty]
:
mam tylko te z zeszlego roku

LINK

Przez zime duzo pozmienialem, ubralem etc. :) wkrotce porobie nowe fotki

Pozdrawiam

:
hmm wydaje mi sie że widziałem ją na allegro jak kupowałem swoją 11 listopada 2007r

Jadę jadę na motorze...
Michael
[Usunięty]
:
bo byla :)) tam ja znalazlem

:
Wygląda ładnie.. aahhhh stare dobre CHopperki :)

A technicznie też wszystko w porządku??

Gratuluje sprzęta ;)

Jadę jadę na motorze...
Michael
[Usunięty]
:
wszystko pieknie, ladnie... nic nie cieknie, pali na dotyk... dynamicznie i rowno pracuje. Jestem bardzo zadowolony, a po dolozeniu lightbarow wyglada przepieknie :mrgreen:

grasser
[Usunięty]
:
podeslij fotke z lightbarami ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group