/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
vt 750.....prośba o poradę
Autor Wiadomość
Candlekeep
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-09, 17:29   

adam3911 napisał/a:
Wibracje.... a może za głośny, nie można na koło postawić???

To jest VT!!!


VT, nie VT... Ale jednak lepiej by się jechało, gdyby przy prędkości wyższej, niż 120 km/h, nie wypadały plomby z zębów.
 
 
ciachu 


Motocykl: Shadow 90 99, GL 1800 17
Wiek: 51
Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 3676
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-09, 18:39   

Szczerze mówiąc nie zauważam takich wibracji z jazdą z większymi prędkościami. Może powyżej licznikowej 160 km/h , ale nie napewno już powyżej 120 :lol:
_________________
UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

 
 
celuloz
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-09, 19:01   

to weź jeszcze pod uwage VT800 - osiągi sa co najmniej zadowalające, mi spala średnio 5l, do 110km/h można jechać komfortowo



tylko trudno kupić zadbany egzemplarz
 
 
Doc 


Motocykl: VT 750 C2 ACE 02
Wiek: 52
Dołączył: 02 Sie 2008
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-09, 20:12   

Sam mam VT 750 C2 i leciałem z zoną 130 bez sensacji - nic mi z zębów nie powypadało - znaczy ona trochę wibruje ale mnie to nie przeszkadzało. Moja żona też nie oponowała.

To jest mój pierwszy motocykl i muszę powiedzieć że dużo wybacza. Ale jeździ się na nim świetnie. No i jest kupa fajnych rzeczy które można sobie dołożyć. Jedyny minusik to łańcuch - ale ja już swój polubiłem i ani myślę się ze swoją Hanią rozstawać.
_________________
Mój Cień
 
 
Candlekeep
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-09, 20:59   

Jaką Wy macie moc w C2? Bo myślę, że tu może być pies pogrzebany. Ja w swoim C4 (a ta wersja jest chyba nieco słabsza) jednak odczuwam wibracje, które powodują, że powyżej 120 km nie jedzie się już tak komfortowo, jak przy 100 - 110 (które to prędkości są w moim odczuciu optymalne dla Shadow).

Rzecz jasna z tym wypadaniem plomb trochę przesadziłem - da się jechać i 160 km/h. Tym niemniej trochę mocy brakuje i fajnie byłoby, gdyby te 130-140 km nie zmuszało do tak mocnego "kręcenia" silnika (co z kolei powoduje omawiane już wibracje itd).

Natomiast zupełnie inną kwestią jest to, co napisał Doc - że motocykl genialnie się prowadzi i że dużo wybacza. To nie podlega dyskusji i był to jeden z argumentów, że również i ja wybrałem Shadow na pierwszy motocykl.

Jak pisałem wcześniej - do miasta i do spokojnej jazdy poza miastem ta maszyna jest rewelacyjna.
 
 
renegade 
Handlarz gumek :-)


Motocykl: BRAK :-( było VT 700 C 85
Wiek: 45
Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 2433
Skąd: Lipsko
Wysłany: 2010-05-09, 21:08   

Zaczynacie mi działać na nerw.

Kupcie sobie przecinaka i nie będziecie mieć wibracji. :evil:

Po to się kupuje V2 żeby mieć "Good Vibration".

Zresztą co wy możecie wiedzieć o wibracjach, Lelum wytłumacz im bo zaraz pół tamatu wywalę :koso:
_________________
...a ósmego dnia Bóg stworzył Shadowa...
http://www.shadow.org.pl/...p=256254#256254
wydechy własnej konstrukcji
http://g.co/maps/t9uzt
 
 
 
Listonosz 
Irek


Motocykl: GL 1500 CD VALKYRIE 03
Wiek: 55
Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 223
Skąd: Miłków-Parczew/LPA/
Wysłany: 2010-05-09, 21:09   

Mam shadow 750 ACE jeżdżę czwarty sezon owszem jazda jest super wygodna w porównaniu z IŻEM 56( bo takim jeżdziłem) ale co do mocy to jednak na dłuższe trasy i jeszcze z plecaczkiem brakuje mu troszeczkę. Takie jest moje zdanie.
 
 
yanucha 


Motocykl: VF 750 C 97
Wiek: 59
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2780
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-09, 21:16   

renegade napisał/a:
...

Zresztą co wy możecie wiedzieć o wibracjach, Lelum wytłumacz im bo zaraz pół tamatu wywalę :koso:


Renek, coś dzisiaj spożywałeś :roll: :?:
_________________
Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
 
 
Candlekeep
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-09, 21:18   

renegade napisał/a:
Zaczynacie mi działać na nerw.

Kupcie sobie przecinaka i nie będziecie mieć wibracji. :evil:

Po to się kupuje V2 żeby mieć "Good Vibration".

Zresztą co wy możecie wiedzieć o wibracjach, Lelum wytłumacz im bo zaraz pół tamatu wywalę :koso:


Ha ha ha... Cóż, myślę, że w tej kwestii pewnie mieliby coś do powiedzenia Ci, kórzy dosiadają VTX-ów.

Natomiast w tym temacie rozmawiamy o plusach i ew. minusach Cienia, nieprawdaż? Skoro więc marcint spytał się o moc, to próbujemy mu uczciwie swoje odczucia w tej materii przekazać. Uspokój zatem nerw, wychyl jakiś kufel na dobry wieczór i sam podziel się swoimi odczuciami ;-)
 
 
jarekr45
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-09, 21:40   

adam3911 napisał/a:
Wibracje.... a może za głośny, nie można na koło postawić???

To jest VT!!!




Wibracje - prawie jak w HD- dożo za dużo i za nisko, głośny - nie bo fabryczny komin. Na koło to nie ten wiek i nie ta maszyna.
 
 
lukasz 


Motocykl: VT 750 c2 99
Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 599
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-09, 21:48   

a ja mam gdzieś wibracje :P po dzisiejszej przejażdżce wróciliśmy z takimi uśmiechami na twarzy ze ho :) dla wytrawnych motocyklistów może i mało mocy dla mnie wystarczająco :) pod górkę na 3 biegu żonie i tak spadała głowa z karku a ja czułem po co są nadgarstki :) ja jestem zadowolony z wyboru w 100 %



może jak jeszcze pojeżdżę to też zacznę wybrzydzać - mi jedynie co może przeszkadzać to jej "małe" wymiary - mam ponad 190 cm wzrostu - ale daje radę :)
_________________
Ropa jest do ciężarówek gaz do zapalniczek a benzyna do motocykli :)
 
 
Todek 
Lone Rider


Motocykl: VTX 1800 C 03 XL 650 V 04
Wiek: 56
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 9492
Skąd: Kostry/Parczew/LPA

Wysłany: 2010-05-09, 22:17   

renegade napisał/a:
Zaczynacie mi działać na nerw.

Kupcie sobie przecinaka i nie będziecie mieć wibracji. :evil:

Po to się kupuje V2 żeby mieć "Good Vibration".

Zresztą co wy możecie wiedzieć o wibracjach, Lelum wytłumacz im bo zaraz pół tamatu wywalę :koso:




Dokładnie. :lol: :mrgreen: :thx: :thx:
_________________
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
 
 
 
lelumboss 
<lelum>


Motocykl: nie mam bo jestem biedakiem materialnym
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 1014
Skąd: StrzelceOp-Warszawa
Wysłany: 2010-05-09, 22:38   

renegade napisał/a:
Zaczynacie mi działać na nerw.

Kupcie sobie przecinaka i nie będziecie mieć wibracji. :evil:

Po to się kupuje V2 żeby mieć "Good Vibration".

Zresztą co wy możecie wiedzieć o wibracjach, Lelum wytłumacz im bo zaraz pół tamatu wywalę :koso:


cccoooc .coooo sorrrry aaaalllee jjejesiiio miii siieeeee ręęce trzrzrsaą pooo dziiisiiejjjszzzej prrzrejażżdżżżce ---to sa wlasnie skutki tzw GOOD VIBRATION made in H-D :mrgreen:
_________________
Dlaczego niektórzy mają tak wyj.....e ???
 
 
 
Tomson 


Motocykl: Shadow 750C2 ACE-był, Road Star 1600
Wiek: 52
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 128
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2010-05-10, 12:55   

Wczoraj w przypływie młodzieńczej (wspomnienia...) fantazji przyczadowałem chwilkę 150/h i musze powiedzieć, że było całkiem spoko jesli chodzi o wibracje - na dłuższą metę pewnie byłoby gorzej ale kto kupuje taki motor żeby jechać z zamkniętym licznikiem?! Ogólnie to powiem tak - jakiś rok po zakupie zacząłem wielkie badania-poszukiwania sprzęta na nastepcę mojego C2, w myśl zasady "pora na coś większego". Doprowadziło mnie to wniosku, że jak to w przyrodzie - zawsze jest coś za coś oraz do wniosku generalnego: posiadam zayebisty motur, co z tego że 750? Nie muszę jeździć szybciej, przyspieszać ostrzej, ciężko znaleźć ładniejszy motocykl w stylistyce Retro, nie znajdę nic bardziej niezawodnego i mniej palącego...Dałem więc spokój i z przyjemnością obserwuję rosnącą na liczniku liczbę...przekroczyła na dniach 60.000 ;-)
 
 
marcint
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-17, 22:32   

mam jeszcze jedną sprawę, orientuje się ktoś od kiedy w vt 750 montowali wtrysk, wiem że w 750 spirit os 2007 a co z cruiserem?? czy od 2004 roku po zmianie błotników itp, czy potem?? pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM