/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Co powiecie na temat tych tarcz sprzęgłowych
Autor Wiadomość
700c
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-23, 20:18   

mam pytanie odnosnie tarcz ponoc w vt700c z 84r dwie tarcze maja jakis inny rozmiar chyba chodzi o wewnetrzny otwor niewiem jeszcz nie rozebralem jak jest cz terz chcac je wymienic musze znalezc odpowiedni komplet cz moge dobrac od np pc800 i bedzie git? tam wszystkie sa identyczne
 
 
Leon1987
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-23, 21:09   

właśnie oglądam te tarcze które kupiłem i wszystkie są jednakowe a też czytałem, że dwie są niby inne mój shadow jest z 85 rocznik usa
 
 
700c
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-23, 21:19   

i jak Ci sie to spr? jezdzdisz juz na tym
 
 
Leon1987
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-23, 23:17   

no właśnie jutro dopiero wezmę się za robotę i zobaczymy co z tego wyjdzie dam znać jak coś
 
 
Leon1987
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-24, 19:34   

dzisiaj zrobiłem sprzęgło to mogę wszystko powiedzieć te dwie tarcze które są inne były kompletnie z tarte no i sprężyna lekko podrobiona tarcze które założyłem były wszystkie jednakowe tak więc zamontowałem jak leci a co do sprężyny to nie zaklepywałem rantu jak to wspomniał Edzio tylko znalazłem w warsztacie dwie podkładki stalowe z których każda miała 0,5mm co łącznie dało 1mm podkładki były prawie jak pasowane wymagały jedynie lekkiego podpiłowania wszystko skręciłem a trzeba wspomnieć że na początku był problem z śrubą sprzęgła ale po przyłożeniu odpowiedniej siły czyt.odpowiednio długiej rury poddała się zakręcałem również z tą samą siłą przy okazji wyczyściłem tłoczek sprzęgła poskręcałem wszystko i sprzęgło działa jak malina zrobiłem trochę kilometrów wszystko jest ok jutro jadę w trasę tylko jeszcze nie wiadomo gdzie czy to będzie solina czy mała obok ropczyc jutro się okaże
 
 
700c
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-24, 23:34   

haha zazdroszcze ja siedze ze zlamana noga a remont niedlugo popowiadaj jak to i co po powrocie ta spr mysle tez wymienic
 
 
Todek 
Lone Rider


Motocykl: VTX 1800 C 03 XL 650 V 04
Wiek: 56
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 9494
Skąd: Kostry/Parczew/LPA
Wysłany: 2010-04-25, 19:39   

700c napisał/a:
mam pytanie odnosnie tarcz ponoc w vt700c z 84r dwie tarcze maja jakis inny rozmiar chyba chodzi o wewnetrzny otwor niewiem jeszcz nie rozebralem jak jest cz terz chcac je wymienic musze znalezc odpowiedni komplet cz moge dobrac od np pc800 i bedzie git? tam wszystkie sa identyczne




Zgodnie ze specyfikacja Hondy, sprzęgła w VT750C z 83 i VT700C z 84-86 są tak skonstruowane, że występują w nich dwa rodzaje tarcz, cztery tarcze takie same i dwie takie same. Nie różnią się one wymiarami, maja trochę inny układ nacięć okładziny, ma to wpływać na płynniejszą pracę sprzęgła.

W VT700C z 87 i VT800C z 88 występuje tylko jeden rodzaj tarcz sprzęgłowych /6 szt/. Natomiast w PC800 występują dwa rodzaje tarcz sprzęgłowych/4+2/.
_________________
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
 
 
 
Leon1987
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-25, 22:38   

witam dzisiaj zrobiłem 300km sezon rozpoczęty w Małej a potem Kraków sprzęgło chodzi idealnie maszyna leci 170km/h aż się zdziwiłem jak na razie wszystko ok tylko lać w bak i kręcić kilometry oby jak najwięcej
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM