Podpory pod sakwy i bagażnik - VT750 84'
Odpowiedz do tematu

zimny
[Usunięty]
: Podpory pod sakwy i bagażnik - VT750 84'
Szanowni Koledzy/Koleżanki,

to mój pierwszy post, wybaczcie jeśli niedostatecznie przeszukałem forum i powielę pytanie. Otóż szukam informacji, gdzie mógłbym zakupić stelaże pod sakwy i bagażnik na kufer centralny do Shadow NV(VT)750 z 1984 roku(do innych roczników widziałem różne oferty, do swojego się nie doszukałem) - w rozsądnej cenie. Przy czym chodziłoby mi o konstrukcję nie wymagającą przerabiania mocowań kierunkowskazów. Będę Wam wdzięczny za wszelkie informacje, namiary. Ewentualnie jakieś przykłady takich konstrukcji - może spróbowałbym samodzielnie je wykonać

:
http://chomikuj.pl/Piotrb1975 Zapytaj na priva.

Przy okazji zapraszam do powitalni.

Ze mną jak z dzieckiem.

Za rączkę i na piwo.
zimny
[Usunięty]
:
Dzięki za pomoc i link. A powitalnię odwiedziłem już wczoraj :-)

:
postaram się jutro zrobić fotki swoich i podesłać.

Niestety jeśli chcesz założyć sakwy to przeniesienie kierunków jest nieuniknione.

mih00
[Usunięty]
:
Ja u siebie zamontowalem takie mini sakwy i nie musialem podnosic kierunkowskazow

zimny
[Usunięty]
:
Dzięki za odpowiedzi, mi właśnie chodziłoby o takie nieco większe sakwy na dalsze wyjazdy. Jak rozumiem będę musiał przenieść kierunkowskazy do tyłu.

:
Nie miałem czasu cyknąć fotek ale jutro na 100% zrobię

:
Wreszcie mi się udało :mrgreen:



A jak pięknie widać brud i poszarpany tylny taboret :oops:

Tak przy okazji nie na ktoś tylnego taboreta na zbyciu :?:













Woziłem na nim ok 20kg i jest OK. Sztywny i stabilny.

Troll
[Usunięty]
:
Ale jednego nie widać...lewego boczka :koso: :mrgreen:

:
Troll napisał/a:
Ale jednego nie widać...lewego boczka :koso: :mrgreen:




Przez co motorek jest lżejszy :mrgreen:

:
renegade napisał/a:


Tak przy okazji nie na ktoś tylnego taboreta na zbyciu :?:



Pewnie trudno Ci będzie taboret luzem znaleźć, po prostu zdemontuj i do tapicera podskocz w pobliże, za dwie lub trzy dychy obszyje Ci i będziesz miał jak nówkę sztukę.

To mówiłem ja - Jarząbek :-P .
================
Ach ten oddech ;-) .
zimny
[Usunięty]
:
Dzięki za fotki :-) zdecydowanie mam już koncepcję jak to powinno być zrobione. Faktycznie przeniesienie kierunków będzie chyba nieuniknione, szczególnie że jeżdzę z pasażerką i sakwy nie mogą być zbytnio do przodu przesunięte

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group