Instrukcja Obsługi VT 1100 C3
Odpowiedz do tematu

kuba1100
[Usunięty]
: Instrukcja Obsługi VT 1100 C3
Nie wiem, czy przypadkiem się gdzieś nie powtarzam, ale mam pytanie jak w temacie-czy ktoś dysponuje lub ma dostęp do Instrukcji Obsługi VT 1100 C3?!? I odrazu zaznaczam-nie chodzi mi o Clymera-bo tego posiadam, tylko typową instrukcję obsługi dla użytkownika-taką jak się dostaje przy zakupie nowego moto w salonie.

:
Mam - dostałem w komplecie z książką serwisową od helmuta :)

kuba1100
[Usunięty]
:
KrisZbro napisał/a:
Mam - dostałem w komplecie z książką serwisową od helmuta :)




Oczywiście pięknie przetłumaczona na nasz polski zrozumiały język? Ew. angielski? Bo z niemieckiego to ja tylko ISZ WAJS NISZ.

:
Ja mam po angielsku :)

W wersji papierowej.

Honda Shadow VT1100 C3X Aero - Tarantella
BMW F800GS 2008 - Apache
MW750 - Kaśka
Dr650

Podróże. Te małe i te duże - Galactic Adventure
:
kuba1100 napisał/a:
KrisZbro napisał/a:
Mam - dostałem w komplecie z książką serwisową od helmuta :)




Oczywiście pięknie przetłumaczona na nasz polski zrozumiały język? Ew. angielski? Bo z niemieckiego to ja tylko ISZ WAJS NISZ.




Nie pamiętam teraz ale chyba jest po niemiecku i angielsku w jednym też tylko w wersji papierowej. Po polsku raczej nie dostaniesz.

:
Ja mam po polsku. Tzn. jest to instrukcja do VT 750 ACE i VT1100 C3 dołączona do motocykla zakupionego w salonie.



Ale zaznaczam - nie chcę się jej pozbyć, natomiast mogę udostępnić do xero/scan

Live FREE or DIE !!!



www.horseteam.info
kuba1100
[Usunięty]
:
Lbzdz napisał/a:
Ja mam po polsku. Tzn. jest to instrukcja do VT 750 ACE i VT1100 C3 dołączona do motocykla zakupionego w salonie.



Ale zaznaczam - nie chcę się jej pozbyć, natomiast mogę udostępnić do xero/scan




Domyślam się, że nikt się nie pozbędzie takiego skarbu :mrgreen: . Ja też takiego poświęcenia nie wymagam :lol: . Ale scan z WDZIĘCZNOŚCIĄ przygarnę!!!!

kuba1100
[Usunięty]
:
maly_tomi napisał/a:
Ja mam po angielsku :)

W wersji papierowej.




A zeskanować i przesłać jakowymś emilem by się dało?

:
kuba1100 napisał/a:




A zeskanować i przesłać jakowymś emilem by się dało?


No amatorów instrukcji np. w pdf z możliwością wyszukiwania jest na pewno więcej...

a ile piwek można zarobić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



no i z góry :thx:

kuba1100
[Usunięty]
:
wald napisał/a:
kuba1100 napisał/a:




A zeskanować i przesłać jakowymś emilem by się dało?


No amatorów instrukcji np. w pdf z możliwością wyszukiwania jest na pewno więcej...

a ile piwek można zarobić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



no i z góry :thx:


No przecie, że nie za darmochę!!!! Toż to za instrukcję po polskiemu krzyneczkę piwka z wyrazami wdzięczności stawiam!!!!

:
To ja też bym sie pisał na instrukcję w j. Polskim

:
Ja też się chętnie piszę, jeżeli jest możliwość udostępnienia to jestem w stanie załatwić ksero

Pozdrawiam
kuba1100
[Usunięty]
:
I nastała cisza w temacie :-( . Lbzdz-żyjesz jeszcze? Dogadamy się z tym scanem?!? Piwko czeka :chytrusek:

:
ja do swojej sabry znalazłem za free instrukcję taką którą daje się do motocykla na tej stronie

http://hrca.honda.com/

zalogowałem się tam, wpisałem nr ramy swojego moto co utworzyło mi tam jakby konto (już dokładnie nie pamiętam całej procedury), i akurat do mojej hani była opcja pobrania owner manuala.......spróbuj może akurat też Ci się uda, pozdro

kuba1100
[Usunięty]
:
mariioo napisał/a:
ja do swojej sabry znalazłem za free instrukcję taką którą daje się do motocykla na tej stronie

http://hrca.honda.com/

zalogowałem się tam, wpisałem nr ramy swojego moto co utworzyło mi tam jakby konto (już dokładnie nie pamiętam całej procedury), i akurat do mojej hani była opcja pobrania owner manuala.......spróbuj może akurat też Ci się uda, pozdro


Nie mam dzisiaj już czasu, ale DZIĘKI :thx: za info-jutro spróbuję z moim nr ramki :chytrusek:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group