kierunki
Odpowiedz do tematu

: kierunki
Zakupiłem te oto kierunki http://moto.allegro.pl/it...nik_kropla.html pozostaje teraz tylko kwestia montażu. I tu moje pytanie czy są jakieś mocowania, uchwyty aby domontować je do lag ? Z tego co tam widzę to oryginalne kierunki są w jednej części z uchwytami więc potrzeba mi takiego mocowania + te kierunki co mam aby dało to jakąś sensowną całość.

P.S.

Żałuje że zmieniłem lampę na customową, w oryginale lepiej wygląda i pasuje do całości moto.

Najpierw mnie usłyszycie, potem mnie zobaczycie
Duch
[Usunięty]
:
może coś takiego ??

:
Łooo panie, z tymi gumowymi "łapkami" to raczej problem będzie. Na aledrogo wystepują, ale w komplecie z kierunkami i to chyba z 2 oferty są. Te kierunku co wybrałeś to na tył bez problemu, ale na przód to już bardziej autorski projekt mocowania musiałbyś zastosować.

Kupiłem LOKOMOTYWĘ :)
:
Ja w swojej mam zmienione kierunki na chromowane i wykorzystałem gumy z orginałów...

Jak wrócę z pracy to obfotografuję...

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Elegancko, a przy okazji ciekawi mnie jakie kierunki zmontowałeś w swojej hańce.

Najpierw mnie usłyszycie, potem mnie zobaczycie
:
stereo link poszedł na PW.

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Elegancko dziękuje za fotki. Dobrze że udało się wykorzystać te fabryczne mocowania. W tych kierunkach co mam chyba taki patent nie przejdzie.Czekam z rozkręcaniem oryginalnych bo zajmie to trochę czasu a śmigam dzień w dzień. Wczoraj tylko mnie śnieg złapał to było dosłownie parę minut ale już dziś to nadrobiłem: ).

Najpierw mnie usłyszycie, potem mnie zobaczycie
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group