stelaże pod sakwy
Odpowiedz do tematu

Łysy
[Usunięty]
: stelaże pod sakwy
witam czy ktoś ma może wymiary na stależa pod sakwy? bo mam goscia który by mi to zrobił tylko ze na oko to może wyjśc nie tak.



acha oto ciekawa strona www.motocykle.katowice.pl w dziale custom highway hawk duzo ciekwych rzeczy do naszego cienia

grontas
[Usunięty]
:
Ja właśnie od nich kupiłem stelaż i od razu go założyłem. Koszt ok 130 zł. Polecam ten sklep bo mam od nich też sakwy i do tego w bardzo przystępnej cenie.

:
Niestety nie wszystko co mają w ofercie są w stanie sprzedać.

Ale też kupiłem pare gratów i było ok.

:
Orientujecie się może jaki wymiar sakw dobrać - mam kierunki w normalnym miejscu i ostatnio sciągnąłem takie sakwy - 24 l. z Luisa .



Mogłbym tym shadowe 2 razy owinąć wokół - i siodło zdemontować nie mówiąc juz o kierunkach .



Poszły do wymiany na 15 l. ale też się boję że będą za duże .



Macie jakieś patetnty ???

Pozdrawiam
grontas
[Usunięty]
:
Ja też kupiłem 24l i musiałem przesunąć kierunki do tyłu. Umocowałem je na błotniku, zaraz obok tablicy rejestracyjnej. Dorobiłem mocowanie (zwykły mały kątownik i dodatkowo w śrubie zrobiłem otwór na przewody) i w ten sposób pozbyłem się tych orginalnych gum. Teraz moim zdaniem wyglądają lepiej niż wcześniej.

:
Nie chcę dokonywać przeróbek dlatego myślałem o dopasowaniu sakw do motocykla . Czytałem już o przesunięciu kierunków u innych cieni ale wolę pozostać przy orginalnym mocowaniu .

Pozdrawiam
:
wpisz w googlach firme afyon i w galerii zobaczysz zdjęcie nr 20 (taka 600 w areografie)

zobacz jakie mam duze sakwy teraz mam je przy vt1100 ale były super-jest nie wielka

przeróbka kierunków-trzeba je wyprowadzić ze stelarza

pozdr darek



P.S

stelarz tylko z podparciem pod sakwy inny to lipa

:
darekb napisał/a:
wpisz w googlach firme afyon i w galerii zobaczysz zdjęcie nr 20 (taka 600 w areografie)

zobacz jakie mam duze sakwy teraz mam je przy vt1100 ale były super-jest nie wielka

przeróbka kierunków-trzeba je wyprowadzić ze stelarza

pozdr darek



P.S

stelarz tylko z podparciem pod sakwy inny to lipa




dzięki za informacje, wygląda rewelacyjne .

Kontaktuje się z afyonem

Pozdrawiam
Belgu
[Usunięty]
:
Przy okazji sakw i stelazy to uwazajcie na te produkowane przez Motoroni.

Nie wiem czy to dotyczy tylko mojego sprzeta czy tak jest ze wszystkimi egzemplarzami

sissy barow Motoroni ale sa one zbyt waskie po zamontowaniu i niestety przykrecone do nich

stelaze obcieraja tylny blotnik co powoduje rysy i znaczne wytarcia w lakierze. Tak samo jak

zalozycie sakwy na takie stelaze to one tez moga ocierac lakier. Niestety musialem dorabiac

tuleje dystansowe aby te stelaze odsunac od blotnika. Teraz jest lepiej ale nie idealnie...

:
grontas napisał/a:
Ja też kupiłem 24l i musiałem przesunąć kierunki do tyłu. Umocowałem je na błotniku, zaraz obok tablicy rejestracyjnej. Dorobiłem mocowanie (zwykły mały kątownik i dodatkowo w śrubie zrobiłem otwór na przewody) i w ten sposób pozbyłem się tych orginalnych gum. Teraz moim zdaniem wyglądają lepiej niż wcześniej.




Możesz mi dosłać jakieś fotki ?

Wymieniłem na te 15 litrowe i też d...

Kombinuję z tymi kierunkami, mogę podpatrzeć Twój patent ?

Pozdrawiam
:
A ja się wkur....:) bo moja VT była goła i nie miała nic, nagie piszczele. Jestem w trakcie dorabiania stelaża made by ja:) Już tak 50% zrobiłem, iiiii umyłem ją bo za dwa dni MAŁA.

I mój cień nie chce ze mną gadać. Akumu zdechł. Czarownik czarownik. Może macie jakieś sprawdzone modły???? Im very very proszę. :thx:

Życie jest po to, aby śmigać na moto!!!
Honda Shadow SC 23 1100C 1994r
WSK M06B3 125cm 1976r
:
czarny napisał/a:
Akumu zdechł. Czarownik czarownik. Może macie jakieś sprawdzone modły????


Hokus - pokus - prostownik, ładowarka - bęc! :mrgreen:

Seiza
[Usunięty]
:
A ja dziś będę montowała stelaże z Louisa a to tego sakwy o tym samym miejscu pochodzenia, 27l - na oko wszystko pasuje. To ja doprawdy nie mam pojęcia jakim cudem 24l czy 15l się nie mieszczą?? A wersję mam najbardziej oryginalną jak sie tylko da, bez żadnych przeróbek. Jak już dokonam wszystkich działań wrzucę fotki jak to wygląda.

:
Seiza napisał/a:
A ja dziś będę montowała stelaże z Louisa a to tego sakwy o tym samym miejscu pochodzenia, 27l - na oko wszystko pasuje. To ja doprawdy nie mam pojęcia jakim cudem 24l czy 15l się nie mieszczą?? A wersję mam najbardziej oryginalną jak sie tylko da, bez żadnych przeróbek. Jak już dokonam wszystkich działań wrzucę fotki jak to wygląda.




To ślij proszę .

Niestety u mnie w oryginale jest zamontowane oparcie i to przyspawane w zderzaki od spodu + dwie spiłowane śruby pod siedzeniem . Stelaże do VT600 montuje się właśnie w to miejsce gdzie jakiś poczciwy niemiec je wspawał .

Tak wiec trzeba rozbebeszyć to wszystki i niestety mi się nie chce .

W poniedziałek stelaże jadą do LUISA do Szczecina do zwrotu - szkoda że się nie spikneliśmy - wysłałbym je do Ciebie .

Jestem ciekaw efektów, co do sakw kierunki ograniczają ich umiejscowienie

Pozdrawiam
:
Seiza - wysyłam link



http://picasaweb.google.p...ndaShadowVT600C

Pozdrawiam
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group