klosze do kierunków
Odpowiedz do tematu

: klosze do kierunków
Witam !

Czy ktoś może wie gdzie, i czy są dostępne białe klosze do kierunków do VT 750 '98?

Dzięki!

Szanowanko!

Suru
:
Też kiedyś szukałem, ale nie znalazłem fabrycznych białych kierunków fo Shadowa.

Możesz kupić kierunkowskazy tuningowe, eventualnie kierunkowskazy od VTX :lol:



Tak samo szukalem chromowanych daszków do kierunkowskazów, ale nigdy nie znalazłem :cry:

:
Rafal napisał/a:
Też kiedyś szukałem, ale nie znalazłem fabrycznych białych kierunków fo Shadowa.

Możesz kupić kierunkowskazy tuningowe, eventualnie kierunkowskazy od VTX :lol:



Tak samo szukalem chromowanych daszków do kierunkowskazów, ale nigdy nie znalazłem :cry:




Jakieś 2 miesiące temu były daszki do kierunkowskazów na allegro właśnie do modelu C2 - zobacz czy będzie pasować to. Spróbuj poszukać na eBay'u...

Ostatnio zmieniony przez ShadowMen 2010-02-05, 15:00, w całości zmieniany 3 razy
...bo życie jest po to, żeby spełniać swoje marzenia...
Sub
[Usunięty]
:
Proszszszsz...

:
Dzięki Shadowman za link do daszków :thx:

To właśnie tego szukałem :-D

:
kiedys kupiłem te same daszki, żeby sie pewnie trzymały zmatowiłem ranty na kloszach (te na które nachodzą daszki) i osadziłem je na dobrym kleju, wyszło super, polecam

:
Rafal napisał/a:
Dzięki Shadowman za link do daszków :thx:

To właśnie tego szukałem :-D




Nie ma za co ;-)

...bo życie jest po to, żeby spełniać swoje marzenia...
:
Jeszcze coś takiego znalazłem http://www.moto.allegro.p...00_z_daszk.html

...bo życie jest po to, żeby spełniać swoje marzenia...
:
ShadowMen napisał/a:
Jeszcze coś takiego znalazłem http://www.moto.allegro.p...00_z_daszk.html




miodzio... szkoda tylko że cena już tak słodka nie jest zwłaszcza za dwa komplety :roll:

VT 600 -> VT 750 DC -> VZR M1800R -> Triumph Tiger SE 1050
:
Wielkie dzięki, ściąganie tego ze stanów chyba nie bardzo sie opłaci.

Myślę o tych z Allegro, ale cholernie drogie. Zobacze .... jak wróci pochromowany lightbar i będzie fajnie wygladał może sie skusze by go "dopełnić" .

dzięki i byle do wiosny.

Suru
:
jeszcze jedno pytanko.

Jesli kupujecie jakieś towary w Stanach jak to ściągacie?

Nie mam pojecia jak takie drobiazgi przetransportować.

Spedytorzy tacy jak DHL, TNT raczej nie wchodzą w grę, są bardzo drodzy.

Proszę o podpowiedź.

Suru
:
suru napisał/a:
jeszcze jedno pytanko.

Jesli kupujecie jakieś towary w Stanach jak to ściągacie?

Nie mam pojecia jak takie drobiazgi przetransportować.

Spedytorzy tacy jak DHL, TNT raczej nie wchodzą w grę, są bardzo drodzy.

Proszę o podpowiedź.




Tańszą formą (co z tego słyszałem) to mieć znajomego (bądź rodzinę) w stanach. Firma przesyła do znajomego/rodziny mieszkających w stanach. A potem oni wysyłają do Polski. Najtańsza forma przesyłki - podobno. Doświadczeni niech się wypowiadają, bo ja w tym nie mam doświadczenia.

...bo życie jest po to, żeby spełniać swoje marzenia...
:
ShadowMen napisał/a:
Tańszą formą (co z tego słyszałem) to mieć znajomego (bądź rodzinę) w stanach. Firma przesyła do znajomego/rodziny mieszkających w stanach. A potem oni wysyłają do Polski. Najtańsza forma przesyłki - podobno. Doświadczeni niech się wypowiadają, bo ja w tym nie mam doświadczenia.




w 100% masz rację, ale skoro kolega pyta to zakładam, że nie ma owej rodziny czy znajomych... można zawsze wysłać maila do firmy u której kupujesz a nóż widelec Ci to wyślą na prywatny adres bez oryginalnego opakowania co byś cła nie płacił

VT 600 -> VT 750 DC -> VZR M1800R -> Triumph Tiger SE 1050
:
Fatum napisał/a:
ShadowMen napisał/a:
Tańszą formą (co z tego słyszałem) to mieć znajomego (bądź rodzinę) w stanach. Firma przesyła do znajomego/rodziny mieszkających w stanach. A potem oni wysyłają do Polski. Najtańsza forma przesyłki - podobno. Doświadczeni niech się wypowiadają, bo ja w tym nie mam doświadczenia.




w 100% masz rację, ale skoro kolega pyta to zakładam, że nie ma owej rodziny czy znajomych... można zawsze wysłać maila do firmy u której kupujesz a nóż widelec Ci to wyślą na prywatny adres bez oryginalnego opakowania co byś cła nie płacił




Oczywiście jest to kwestia się dogadania z firmą :-)

...bo życie jest po to, żeby spełniać swoje marzenia...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group