vt 750 rs
Odpowiedz do tematu

bergen
[Usunięty]
: vt 750 rs
jaka jest roznica pomiedzy vt 750 rs , a innymi vt 750, czy jest mniejszy, brzydszy, slabszy itd.itp.? wszystkie sugestie!

:
Z wyglądu można zobaczyć tutaj



A tutaj ciekawostka (prawidłowa nazwa to VT750S) -> TU



Hmm nie da rady tak sobie w jednym poście uzyskać różnicy. Porównaj np. do tego

Honda Shadow 750 Spirit 2006 r. a tym Honda Shadow RS z 2010 r.



Inne modele VT i z którego rocznika możesz zobaczyć tutaj





Ewentualnie jak nie znasz języka to korzystaj sobie z tłumacza google

Ostatnio zmieniony przez ShadowMen 2010-01-22, 19:46, w całości zmieniany 1 raz
...bo życie jest po to, żeby spełniać swoje marzenia...
:
ShadowMen napisał/a:
Honda Shadow RS z 2010 r.




Nie wiem jak Wam ale mnie ten RS na 2010 wygląda jak H-D Spordster 883 :-/

http://www.bikez.com/pict...ey-Davidson.jpg

Ostatnio zmieniony przez GhoustDragon 2010-01-22, 19:22, w całości zmieniany 1 raz
Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
bergen
[Usunięty]
:
bardziej chodzilo mi o dane techniczne bo nigdzie nie moge znalezc, glownie wymiary... czy jest duzo mniejsza?

:
bergen napisał/a:
bardziej chodzilo mi o dane techniczne bo nigdzie nie moge znalezc, glownie wymiary... czy jest duzo mniejsza?




No przecież podałem linka...

Cytat:
...a tym Honda Shadow RS z 2010 r....




Trzeba najechać na sam dół strony i pisze:

Rozstaw osi (cale / mm) 61.5 / 1562.1

Fuel Capacity (gal/l) Fuel Capacity (gal / l) 2.8 / 10.6



____________________________________________



GhoustDragon napisał/a:
Nie wiem jak Wam ale mnie ten RS na 2010 wygląda jak H-D Spordster 883 :-/

http://www.bikez.com/pict...ey-Davidson.jpg




No w sumie tak ...




...bo życie jest po to, żeby spełniać swoje marzenia...
bergen
[Usunięty]
:
jutro jade sie do niego przymierzyc :chytrusek: popatrze, popytam, a potem pewnie cos napisze... :-)

Sub
[Usunięty]
:
bergen napisał/a:
popatrze, popytam, a potem pewnie cos napisze... :-)


Wspieramy Cię...!

:
GhoustDragon napisał/a:


Nie wiem jak Wam ale mnie ten RS na 2010 wygląda jak H-D Spordster 883 :-/



To dla zboczeńców, którym podobają się HD, a nie lubią ich naprawiać.

Marcin
bergen
[Usunięty]
:
no i tak:



na pierwszy rzut oka wyglada calkiem, calkiem... jak HD nawet sam sprzedawca sie z tego smial! silnik jest 750 ale zabrali mu trzy konie (nie wiem dlaczego) i ma ich tylko 43, jak juz sie do niego przymierzylem to wydawalo mi sie ze siedze na...ROMECIE, jakis taki maly jak dla mnie(188 cm)! mysle ze kazy musi sam zobaczyc i ocenic bo tak jak rozmawialem ze gosciem w salonie to powiedzial ze raczej nie widzi rewolucji w sprzedazy tego egzemplarza! chyba ze jakis fanatyk sie znajdzie! :mrgreen: ocena w skali od 1-10 jak dla mnie 7

:
bergen napisał/a:
...ale zabrali mu trzy konie (nie wiem dlaczego) i ma ich tylko 43...




Może zamiast koni dali więcej momentu obrotowego i zarazem ma więsze obroty... :roll: :?:

...bo życie jest po to, żeby spełniać swoje marzenia...
:
GhoustDragon napisał/a:
ShadowMen napisał/a:
Honda Shadow RS z 2010 r.




Nie wiem jak Wam ale mnie ten RS na 2010 wygląda jak H-D Spordster 883 :-/

http://www.bikez.com/pict...ey-Davidson.jpg




Powiem tak - japońce cały czas kopiują na maxa wiadomo jaką markę, ale z tym to już chyba przegięli. Żenująco nachalna kopia, nie lubię czegoś takiego.

:
Tomson napisał/a:
GhoustDragon napisał/a:
ShadowMen napisał/a:
Honda Shadow RS z 2010 r.




Nie wiem jak Wam ale mnie ten RS na 2010 wygląda jak H-D Spordster 883 :-/

http://www.bikez.com/pict...ey-Davidson.jpg




Powiem tak - japońce cały czas kopiują na maxa wiadomo jaką markę, ale z tym to już chyba przegięli. Żenująco nachalna kopia, nie lubię czegoś takiego.




Tomson jak wiadomo to nie jest odosobniony przypadek, ale z Japończyków to takie cwane bestie, że nie dość że kopiują to potrafią zrobić to lepiej i sprzedać za mniejsze pieniądze niż oryginał z czego my szaraki powinniśmy się tylko cieszyć :-D *



*(mówiąc szaraczki mam namyśli klientów korporacji, w powyższym poście nie poruszam niczyjej kwestii finansowej; nie krytykuje również marki H-D jak i jej zwolenników :-> )

VT 600 -> VT 750 DC -> VZR M1800R -> Triumph Tiger SE 1050
:
Potrafią zrobić lepiej pod względem technicznym - to bez dwóch zdań i chwała im za to. Ale jeśli chodzi o wygląd i styl to twierdzę, że żaden japoński cruiser nie zbliżyl się do np. HD Softail Classic czy powiedzmy Fatboya. Ten RS to ta sama historia - zerżnięty żywcem ze Sportstera ale gdzie mu tam do oryginału...podkreślam - wizualnie.

Dodam jeszcze dla pełnej jasności - wnerwiają mnie takie bezmyślne dokładne kopie jak ten RS. Bo np. Shadow 1100 Aero albo moje ACE to motocykle mające swój unikalny styl pomimo oczywistego rodowodu.

:
Jak dla mnie , różnica podstawowa jest taka, że VT750S czy RS - to są turystyki a nie cruisery czy choppery.

:
AJK napisał/a:
Jak dla mnie , różnica podstawowa jest taka, że VT750S czy RS - to są turystyki a nie cruisery czy choppery.




No śmiała teza, nie powiem :shock: ;-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group