/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Gmole vt 600
Autor Wiadomość
pietrachVI 
PIETRACH


Motocykl: exVT600, BMW R65 '87, Jawa 175 '60
Wiek: 34
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 469
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 2010-06-10, 23:37   

Trzymam za słowo :mrgreen: W Warszawie w weekend będzie motobazar to się rozejrzę za takimi lub podobnymi, może będzie coś po taniości, ta cena niby wygórowana nie jest, ale do najbardziej kuszących też nie należy. Niestety nie mam na dzień dzisiejszy możliwości wykonać podobnych rzeczy we własnym zakresie...
 
 
 
stereo_06 

Motocykl: VT 600
Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 98
Skąd: dolnyśląsk
Wysłany: 2010-06-11, 21:40   

Całkiem fajnie wyglądają te gmole, trzeba będzie przemyśleć ten zakup. Chociaż przy vt600 jestem zwolennikiem braku gmoli, szyby, sakw - po prostu gołe : ) moto wygląda najlepiej.
_________________
Najpierw mnie usłyszycie, potem mnie zobaczycie
 
 
pietrachVI 
PIETRACH


Motocykl: exVT600, BMW R65 '87, Jawa 175 '60
Wiek: 34
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 469
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 2010-06-12, 10:53   

Te o które pytałem mają dosyć ciekawy wygląd, takich "rur" jak na zdjęciu raczej bym nie założył -> http://www.motoakcesoria.ndl.pl/gm_stan/st6_d.jpg
 
 
 
asza 


Motocykl: HONDA VT 600
Wiek: 66
Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 75
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-06-20, 16:07   

Uważam, że nie masz racji. Sam rok temu gmoli szukałem ze spacerówkami, ale wtedy to było dużo droższe, więc kupiłem te "rury". I się sprawdziły, jak hania się wyłożyła to jedynym elementem który ucierpiał i wymieniłem były właśnie te 'rury". Uważam, że to iż są one z jednej rury to dodatkowy element usztywnienia całości(trzeci punkt podparcia), a nie tylko dwa pynkty Te inaczej przenosza obciążenia gdy maszyna sie kładzie. Ja wiem, że z wyglądu to "rury" ale jak córka się glebneła to: hania cała , córka cała, a w Moto-Kuźni ( to nie jest krypto reklama!) na drugi dzień zamówiłem takie same gmole. Po co zmieniać coś co sie sprawdziło. A spacerówki to sobie dokupię i założę. Zresztą tak obiektywnie spacerówki w tym miejscu to nogi dalej mocno podgięte

pozdro :lol:
_________________
na drodze tak jak w życiu: ufaj, wierz... i sprawdzaj
 
 
pietrachVI 
PIETRACH


Motocykl: exVT600, BMW R65 '87, Jawa 175 '60
Wiek: 34
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 469
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 2010-06-21, 17:57   

Asza, całkowicie z Tobą się zgadzam. Jednak co do założenia "rur", może muszę do tego dojrzeć :mrgreen: Btw. dzisiaj właśnie dostarczono mi te gmole i już je założyłem. Wyglądają ciekawie, ale rzeczywiście nie są zbyt funkcjonalne :-? W prawdzie powiedziawszy jakoś nie mam ochoty sprawdzać jak sprawują się przy glebie... A oto zdjęcia http://picasaweb.google.c...feat=directlink
 
 
 
Todek 
Lone Rider


Motocykl: VTX 1800 C 03 XL 650 V 04
Wiek: 56
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 9499
Skąd: Kostry/Parczew/LPA
Wysłany: 2010-06-21, 19:21   

pietrachVI napisał/a:
Asza, całkowicie z Tobą się zgadzam. Jednak co do założenia "rur", może muszę do tego dojrzeć :mrgreen: Btw. dzisiaj właśnie dostarczono mi te gmole i już je założyłem. Wyglądają ciekawie, ale rzeczywiście nie są zbyt funkcjonalne :-? W prawdzie powiedziawszy jakoś nie mam ochoty sprawdzać jak sprawują się przy glebie... A oto zdjęcia http://picasaweb.google.c...feat=directlink




Mój kolega posiada w VTX1300 gmole wykonane wg tego wzoru. :lol: Z tym, że na dole nie ma przerwy, tylko jest całościowa rura. :lol:
_________________
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
 
 
 
pietrachVI 
PIETRACH


Motocykl: exVT600, BMW R65 '87, Jawa 175 '60
Wiek: 34
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 469
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 2010-06-21, 19:25   

Gdybym miał do wyboru takie jak mam albo jednolite (oczywiście wg takiego wzoru) wybrał bym jednolite, jednak, że nie znalazłem takich, cieszę się z tego co mam i dopóki nie będę zmuszony przez jakąś siłę wyższą nie będę ich zmieniać :-D
_________________
"Wicher silne drzewa głaszcze..."
 
 
 
pawner1987 
inż. mechanik

Motocykl: Honda Shadow VT 600
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Marki pod Warszawą
Wysłany: 2012-08-27, 18:34   Rysunek gmoli

Poszukuje rysunku wykonawczego gmoli, najlepiej prawy i lewy, chciałbym sam je zrobić.

Ewentualnie może ma ktoś zniszczone gmole na wzór?
 
 
bogdi 
aby do przodu :)


Motocykl: vt600-NC700x i skutery dwa
Wiek: 59
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 1052
Skąd: Kiełczów
Wysłany: 2014-03-04, 12:22   

czy ktoś ma - używa gmoli firmy Highway Hawk, poszukuję opinii,
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM