/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Opony z białym pasem ??? Inny rozmiar ???
Autor Wiadomość
kuba1100
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-04, 10:44   

rufi napisał/a:
sam jestem ciekaw czy mają te same silniki , nawet jak mają takie same to i tak c3 bije sabre na głowę urodą ;-)




Z tego co wiem to mają te same silniki, które mogą mieć różną moc 58-61 KM, a SABRE ma ok 65 KM. No ale oczywiście C3 jest NAJPIĘKNIEJSZA, NAJwiększa i najcięższa. A ze zmodyfikowanym :chytrusek: układem wydechowym ma odgłos najbardziej zbliżony do bulgotu harego :mrgreen:
 
 
MCY 
Marcin


Motocykl: VT600C-93 JAWA350-82 VTX1300S-06
Wiek: 51
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2199
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2009-12-04, 10:50   

kuba1100 napisał/a:
No ale oczywiście C3 jest NAJPIĘKNIEJSZA, NAJwiększa i najcięższa. A ze zmodyfikowanym :chytrusek: układem wydechowym ma odgłos najbardziej zbliżony do bulgotu harego :mrgreen:




Najładniejsza jest Spirit i to 750. A ten bulgot to chyba wada :mrgreen: .
_________________
Marcin
 
 
kuba1100
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-04, 10:53   

MCY napisał/a:
kuba1100 napisał/a:
No ale oczywiście C3 jest NAJPIĘKNIEJSZA, NAJwiększa i najcięższa. A ze zmodyfikowanym :chytrusek: układem wydechowym ma odgłos najbardziej zbliżony do bulgotu harego :mrgreen:




Najładniejsza jest Spirit i to 750. A ten bulgot to chyba wada :mrgreen: .




O gustach nie należy dyskutować to fakt. Ale bulgotać MUSI bo po TO właśnie wybieramy V2 :mrgreen:
 
 
MCY 
Marcin


Motocykl: VT600C-93 JAWA350-82 VTX1300S-06
Wiek: 51
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2199
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2009-12-04, 10:58   

kuba1100 napisał/a:
MCY napisał/a:
kuba1100 napisał/a:
No ale oczywiście C3 jest NAJPIĘKNIEJSZA, NAJwiększa i najcięższa. A ze zmodyfikowanym :chytrusek: układem wydechowym ma odgłos najbardziej zbliżony do bulgotu harego :mrgreen:




Najładniejsza jest Spirit i to 750. A ten bulgot to chyba wada :mrgreen: .




O gustach nie należy dyskutować to fakt. Ale bulgotać MUSI bo po TO właśnie wybieramy V2 :mrgreen:




Dobra żartowałem, ale Junak też fajnie dudni.
_________________
Marcin
 
 
kuba1100
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-04, 11:15   

MCY napisał/a:
kuba1100 napisał/a:
MCY napisał/a:
kuba1100 napisał/a:
No ale oczywiście C3 jest NAJPIĘKNIEJSZA, NAJwiększa i najcięższa. A ze zmodyfikowanym :chytrusek: układem wydechowym ma odgłos najbardziej zbliżony do bulgotu harego :mrgreen:




Najładniejsza jest Spirit i to 750. A ten bulgot to chyba wada :mrgreen: .




O gustach nie należy dyskutować to fakt. Ale bulgotać MUSI bo po TO właśnie wybieramy V2 :mrgreen:




Dobra żartowałem, ale Junak też fajnie dudni.




Ale nie ma V2 :mrgreen:
 
 
mariioo 
Marcin

Motocykl: V-STROM 650XT
Wiek: 43
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 349
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2009-12-04, 11:35   

W sumie niezły "mętlik" z tymi mocami bo rzeczywiście różnie podają, ze względu na posiadanie sabry szukałem głównie info o niej i przeważnie podawano 60-kilka KM. Ale co tam, najważniejsze jest że motorki ładnie jadą, wyglądają i się dobrze na nich czujemy, a czy ma 55 czy 65 KM to już "pal licho" :mrgreen: . Jeszcze apropo wydechu, coś mi się wydaje że dźwięk który sobie upodobałem to z wydechu Hard Krome pochodził, orientujecie się czy ktoś w naszym kraju tym handluje :?: może by coś używanego-sprowadzonego
 
 
Tomson 


Motocykl: Shadow 750C2 ACE-był, Road Star 1600
Wiek: 52
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 128
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2009-12-04, 12:31   

Teoretycznie (i chyba faktycznie) najlepszy klang z całej serii Shadow powinny mieć Aero single pin i 1100C2. V45 w połączeniu z singlepinem to ideał klangu :-) Nie bez znaczenia są też obroty - max. moc przy 4500 - 4700.

Właśnie apropo obrotów - w testach na motorcyclecruiser z uporem podają, że Aero 1100 przy 100km/h, na 5 biegu oczywiście, ma 3300 obr/min. Cos mi sie nie chce wierzyć, bo to tyle samo ile ma mój. Oczywiscie to zalezy nie tylko od pojemności ale też od zestopniowania skrzyni - tak czy siak chyba Aero sie jednak wolniej kręci od 750-tki...Co myślicie?
 
 
intruz 

Motocykl: Sabre 1100
Wiek: 49
Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 204
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-12-04, 12:33   

ja mam hard krome- szukałem dlugo,bo chciałem kupić wkłady wyciszające, ale nie ma w kraju ich przedstawicielstwa...

Co do obrotow w Aero- to mozliwe, gdyz moja sabra przy tej predkosci kreci sie okolo 3000 obr/min, ale ma troche inaczej zestopniowana skrzynie biegów, stąd róznica...
 
 
kuba1100
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-04, 20:47   

Tomson napisał/a:
Teoretycznie (i chyba faktycznie) najlepszy klang z całej serii Shadow powinny mieć Aero single pin i 1100C2. V45 w połączeniu z singlepinem to ideał klangu :-) Nie bez znaczenia są też obroty - max. moc przy 4500 - 4700.

Właśnie apropo obrotów - w testach na motorcyclecruiser z uporem podają, że Aero 1100 przy 100km/h, na 5 biegu oczywiście, ma 3300 obr/min. Cos mi sie nie chce wierzyć, bo to tyle samo ile ma mój. Oczywiscie to zalezy nie tylko od pojemności ale też od zestopniowania skrzyni - tak czy siak chyba Aero sie jednak wolniej kręci od 750-tki...Co myślicie?




Z tym klangiem to się zgadza :mrgreen: C trójeczka z singlepinem i "odtłumionym" tłumikiem przepięknie gada. Najbardziej zazdrości mi sąsiad-ma maraudera 800 i proste, puste wydechy. Po odpaleniu na ssaniu budzi wszystkich i szybko musi umykać przed klątwą sąsiadów i latającymi niedzielno-rannymi kapciami. Moja Dziunia na ssaniu mruczy miarowo, a na wolnych obrotach "pyrka" pocichutku. Dopiero po odkręceniu manety słychać Jej bulgot-jakby dochodzący z trzewi Tytana.... :thx:
 
 
mariioo 
Marcin

Motocykl: V-STROM 650XT
Wiek: 43
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 349
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2009-12-05, 21:57   

Szanowne Grono a tak jeszcze nawiązując do tematu opon, co proponujecie na tył :?: bo z obserwacji wynika że większość preferuje z tej lepszej pułki metzelery lub avon, ewentualnie co jest dobre i tanie z innych marek :?: dodam że raczej unikam deszczu i mokrej nawierzchni.
 
 
Todek 
Lone Rider


Motocykl: VTX 1800 C 03 XL 650 V 04
Wiek: 56
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 9492
Skąd: Kostry/Parczew/LPA

Wysłany: 2009-12-05, 22:50   

Honda fabrycznie montuje Dunlopy, D404, lub K555. :lol: Ja słyszałem wiele dobrych opinii o oponach m-ki SHINKO, szczególnie o R230 TOUR MASTER na tył i F230 na przód. :lol: Z tego co słyszałem i widziałem, to kilku kolegów z Forum lata na takich gumkach, i wyraża się o nich bardzo dobrze. :lol:

Z opinii wynika, że mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny. :lol:

Ja właśnie planuję zakupić komplet takich opon do mojego Spiricika. :lol: :chytrusek:

Po następnym sezonie powiem co są warte. :lol:
_________________
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
 
 
 
Jedrek.W. 


Motocykl: MAM MOTO !!!
Wiek: 65
Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 565
Skąd: Kutno
Wysłany: 2009-12-05, 23:23   

Witam!

Przelatałem cały obecny sezon na Shinko....jak dla mnie - rewelacja.

Pozdrawiam.
_________________
Nieznana częśc życia jest tą, dla której warto życ.
 
 
 
skipolo 


Motocykl: GL 1500 CF '00, VFR800X '12
Wiek: 36
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 774
Skąd: Gdzieś w świecie :)
Wysłany: 2009-12-05, 23:53   

To, że unikasz nie znaczy, że Cię nie spotka. Opony to nasz jedyny kontakt z podłożem, moim zdaniem nie warto zbytnio oszczędzać, a Shinko jest już sporo więc to chyba dobra reklama. Ja mam Metzelera Marathona ME880 z tyłu (lepsza przyczepność niż Dunlop, ale większe zużycie)
 
 
mariioo 
Marcin

Motocykl: V-STROM 650XT
Wiek: 43
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 349
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2009-12-06, 06:48   

patrzyłem na shinko i szczerze myślałem że są trochę tańsze :-/ mimo to chyba też taką kupię na tył i na własnej skórze poczuję ile to warte ;-) , w poprzednim moto miałem heidenau i się trochę zastanawiałem nad tą marką, ale chyba ceny podnieśli bo są sporo droższe od mojego ostatniego zakupu więc raczej trzeba odpuścić temat a tym bardziej że czasem trochę czułem uślizgi tylnego koła więc cena moim zdaniem nie jest adekwatna do jakości.
 
 
Divastion 
Dawid


Motocykl: GS 11
Wiek: 34
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 1239
Skąd: Jeżowe
Wysłany: 2009-12-06, 11:52   

Bierz Shinko! :-D ja w swoim vt1100 mam właśnie taką i spisuje się wyśmienicie, zarówno na mokrym jak i suchym. Z tym stwierdzeniem, że powinny być trochę tańsze to już trochę przesadziłeś :mrgreen: zawsze możesz kupić jeszcze coś takiego jak Duro... itp. ponoć też niezłe :-P



tutaj masz, tanioszka:

tył: http://allegro.pl/item821...v_r230_tyl.html

przód: http://allegro.pl/listing...t&change_view=1

z racji, że nie wiem jaki masz rozmiar z przodu, to wrzuciłem Ci całą listę. Gdzieś czytałem, że masz z przodu 120? jeżeli tak, to Shinko takiego nie robi rozmiaru z f230.

A... i nie zapomnij się ostro domagać, aby podawali Ci DOKŁADNĄ datę produkcji opony, tj. nr tygodnia i rok... ;-)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ziOEOFDQ51o


Come on!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM