/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyciek się z pod głowic vt700
Autor Wiadomość
m_szeliga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-23, 17:39   

Siema!

Chodzi Wam o takie cuś? ;-)







U mnie też się to dzieje ale wszystko chodzi spoko, tylko kurcze, trochę nie daje mi to spokoju.
 
 
markiz70 


Motocykl: VT750 DCB 2003 Spirit ,WSK M06B3 1972 awo S
Wiek: 54
Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 4158
Skąd: Sztum-Malbork
Wysłany: 2010-03-23, 18:08   

m Szeliga napisał
Cytat:
U mnie też się to dzieje ale wszystko chodzi spoko, tylko kurcze, trochę nie daje mi to spokoju.


Ja to zrobiłem odchylając lekko krawędzie tego plastikowego kapsla i smarując obwód czarnym silikonem wysokotemperaturowym .Do tej pory trzyma i nie widać śladu po zabiegu :mrgreen:
_________________
motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
 
 
 
m_szeliga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-23, 18:26   

markiz70 napisał/a:


Ja to zrobiłem odchylając lekko krawędzie tego plastikowego kapsla i smarując obwód czarnym silikonem wysokotemperaturowym .Do tej pory trzyma i nie widać śladu po zabiegu :mrgreen:




O! ;-) Hmm, o tym nie pomyślałem ale spróbuję. :) Bałem się używać silikonu wewnątrz pokryw, bo czytałem na forum kawasaki, że jeden gościu zrobił podobnie ale mimo wszystko silikon wysokotemperaturowy stopił się pod wpływem działania wys. temp. i oleju, smarów itp. A wtedy to już nieciekawie.
 
 
Duch
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-23, 18:36   

m_szeliga napisał/a:
markiz70 napisał/a:


Ja to zrobiłem odchylając lekko krawędzie tego plastikowego kapsla i smarując obwód czarnym silikonem wysokotemperaturowym .Do tej pory trzyma i nie widać śladu po zabiegu :mrgreen:




O! ;-) Hmm, o tym nie pomyślałem ale spróbuję. :) Bałem się używać silikonu wewnątrz pokryw, bo czytałem na forum kawasaki, że jeden gościu zrobił podobnie ale mimo wszystko silikon wysokotemperaturowy stopił się pod wpływem działania wys. temp. i oleju, smarów itp. A wtedy to już nieciekawie.




Spokojnie kupisz silikon do wysokich temperatur powyżej 300 stopni, silnik nie zagrzeje się do takiej temperatury wiec nie ma możliwości żeby się stopił, poza tym tego silikonu nakładasz dosłownie na włos, taką cieniuteńką warstwę i będzie to trzymało, szczerze mówiąc to wiele osób w tych rocznikach tak porobiło, ja zresztą tez, bo 1 taki kapsel trochę kosztuje.
 
 
markiz70 


Motocykl: VT750 DCB 2003 Spirit ,WSK M06B3 1972 awo S
Wiek: 54
Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 4158
Skąd: Sztum-Malbork
Wysłany: 2010-03-23, 18:37   

z silikonem nie można przesadzać!Daj tylko tyle co na końcu palca i tym samym :mrgreen: palcem wciśnij/wsmaruj /silikon.Za kapslem masz pusto z 2 centymetry.Nadmiar wystający na zewnątrz zbierz palcem póki nie stwardnieje.wtedy to estetycznie wygląda i nie cieknie :mrgreen:
_________________
motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
 
 
 
m_szeliga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-23, 22:45   

Ok. :-)

Dziękować za rady! :-D

Się wykona.



Pozdrawiam!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM