różne wersje mocy w 700 i 750
Odpowiedz do tematu

:
keras napisał/a:
dziwne troszeczkę bo przecież takie dane można wyczytać w karcie pojazdu, dowodzie rejestracyjnym czy choćby na jakiejś tabliczce znamionowej.... wierzyć mi się nie chce żeby ktoś nieświadomie bzdury wypisywał....





nieświadomie to jeszcze pół biedy..... gorzej jak ktoś to wypisuje świadomie :lol:

jeździć możesz wolno... ale myśleć musisz szybko...
keras
[Usunięty]
:
R0bi napisał/a:
keras napisał/a:
dzięki ... jest tego sporo, ale nadal nie widze tych wersji "wysokokonnych". czyżby to jakieś samoprzeróbki były?


Te wysokokonne to tylko w Wygiełzowie.




ROBi... no teraz zaskoczyłem co to to całe Wygiełzowo (widać u mnie zapłon opóźniony ;-) , no ale nie zauważyłem wcześniej tej miejscowości w ogłoszeniach)... rzeczywiscie te wielkie moce to w 90%tach tam właśnie spotkać mozna.



ma ktos moze doswiadczenia z tą firmą: krysti.otomoto.pl/ ? nikogo nie dziwiło nigdy, że u "krysti" motocykle są takie "mocne"?

:
Chyba większość przestała już się dziwić. Na forum jest parę wątków o tym sprzedawcy. Czy warto jechać? - sam musisz zdecydować. Ja osobiście bym nie jechał.



Z krainy zwątpienia, pozdrawiam Cię Gość nieśmiało.
keras
[Usunięty]
:
no to zaczynam poszukiwania z wątkiem "kristi", chętnie zgłębię temat.

:
keras napisał/a:
no to zaczynam poszukiwania z wątkiem "kristi", chętnie zgłębię temat.


Lepiej w wyszukiwarkę wpisz wygiełz* Firma już wiele razy zmieniała nazwę.



Z krainy zwątpienia, pozdrawiam Cię Gość nieśmiało.
:
marcin k napisał/a:
moja ma 37kw. niemiec więc pewnie zdławiona. opłaty


Moja ma 33kW (ok. 45 KM), też niemiec

: Moc
Czy ktoś wie jak zwiększyć ilość koników w Honda Shadow 750 C4 2004?

Gość Szczęśliwego Nowego Roku:-)
: Re: Moc
zeus napisał/a:
Czy ktoś wie jak zwiększyć ilość koników w Honda Shadow 750 C4 2004?




Trzeba zamontować cały osprzęt z Afrika Twin i powinno być 60KM.

Marcin
:
Witam.Panowie szerokim łukiem omijać; wygiełzów,kitia11,krysti1-naprawdę facet totalny ignorant.p

kierunek na równi ważny z hamulcem
:
dolej19 napisał/a:
Witam.Panowie szerokim łukiem omijać; wygiełzów,kitia11,krysti1-naprawdę facet totalny ignorant.p


Cóż kolejna opinia potwierdzająca większość naszych wcześniejszych spostrzeżeń. A Tobie Dolej z czym podpadł "wygiełzów" ?

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
Zdjęcie z oferty piękne te alu :mrgreen: . (WYGIEŁZÓW)




Marcin
:
.Kolega sie umowił telefonicznie na ogladanie auta.Facet przez telefon cuda opowiadal.ze bezwypadkowy.nie malowany,ze przebieg orginalny.ze fantastyczny.piekny perfekt itp.Na miejscu tragedia;błotnik malowany,szyba przednia lekko peknieta (ok 3-4cm.),przy silniku naklejka informujaca o wymianie rozrzadu przy 278000km.a na liczniku 140000.Już dalej tego auta nie ogladalismy,facet mial jeszcze inne ale do zadnego nie mial potwierdzenia o autentycznym przebiegu.Uwazajcie,im ktoś wiecej zachwala tym sprzęt gorszy!!

Póżniej czytamy na forach bezwypadkowe.com i jeszcze na virago ze facet jest w sieci znany.

A motory stały na polu w opłakanym stanie przykryte folią hm..rozpacz.p

kierunek na równi ważny z hamulcem
:
masakra :twisted:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
:
dolej19 napisał/a:
...przy silniku naklejka informujaca o wymianie rozrzadu przy 278000km.a na liczniku 140000


Pełen profesjonalizm :mrgreen:

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
ciachu napisał/a:
dolej19 napisał/a:
...przy silniku naklejka informujaca o wymianie rozrzadu przy 278000km.a na liczniku 140000


Pełen profesjonalizm :mrgreen:


No bo jak wymieniali rozrząd to i licznik na nówkę wymienili.



Z krainy zwątpienia, pozdrawiam Cię Gość nieśmiało.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group