Pirelli Route MT 66 a Metzeler ME 880
Odpowiedz do tematu

: Pirelli Route MT 66 a Metzeler ME 880
Jak w temacie. Chodzi o oponę na przód. Tył na 100% będzie metzelere ale nie bardzo widzę go na przodzie. Co sądzicie o pirelce? Ponoć Kicia miał takie zakładać.

:
Jasne, że Metzeler - wniosek prosty, jak bierzesz na tył Metzelera, to i na przód go weź. Pirelki Route 66 się dziwnie zachowują, guma szybciej twardnieje w porównaniu z Metzelerem.



Route

Marathon

Sub
[Usunięty]
:
Czy przypadkiem Pirelli nie wykupiło Metzelera i teraz to juz jest wszystko w jednej "stajni" produkowane...?

:
Mam taka Routke z przodu dobrze się sprawdza zwłaszcza na ciepło -na zimno też nie moge złego powiedzieć, ale podobno Metzeler jest the best



Pozdr Darekb

:
Ja mam Metzhelery 880 Marathon od dwóch sezonów, nachulałem już na nich 20000km i zrobie drugie tyle na pewno. Bardzo trwały bieżnik, dobrze sie prowadzą i zachowują w różnych ( nawet ekstremalnych) warunkach. Naprawdę polecam.

Shadow mój to jest to..Kocham Go...
:
Jezdziłem na tych pirelkach- przyzwoite i w dobrej cenie. Na pewno lepsze od seryjnych brydzstonow...

:
Jeżdżę na tych Pirelkach od 3 lat, około 20.000 km. Tanie i moim zdaniem dobre opony. Wcześniej miałem Bridgestone Exedra - uff...Gość od którego kupiłem sprzęta (motocyklista z wieloletnim stażem) powiedział tak: uważaj na te gumy, najlepiej od razu zmień na inne, na mokrym nie pojedziesz szybciej niż 50/h! To prawda, śmierć w oczach w czasie deszczu, nawet na suchym przy wyprzedzaniu czułem jak mi tył motocykla pływa na białych pasach...Zresztą czytałem wiele opinii potwierdzających te fakty, mój koleś ma Exedry w Dragstarze - te same wrażenia.

Pirelli są zdecydowanie lepsze na mokrym. Nie mam do nich żadnych zastrzeżeń poza, hmm, jednym natury wizualnej: są węższe od Bridgestonów (oczywiście w tym samym rozmiarze ;-) ) i chyba też od Dunlopów. Nie mam żadnych doświadczeń z Metzelerami.

:
Dzięki za zainteresowanie.

Przód też będzie metzeler. Miał być pirelli ale trzeba było czekać więc wziołem mecka. Myślę, że dobry wybór :mrgreen:

:
Sądząc po ogólnej opinii o Metzelerach wybór dobry. Na przyszłość zdecydowanie polecam zakup w niemieckim sklepie www.mynetmoto.com. Tam własnie zakupiłem swoje Pirelki. Za komplet+przesyłkę zapłaciłem tyle ile w kraju musiałbym zapłacic za sam tył np. Dunlopa - po odczekaniu jakichś 4 tygodni...Pirelki przywiózł mi kurier po 2 dniach od złożenia zamowienia !!! Moja mina jak je odbierałem (opad szczeny) musiała go nieźle rozbawić ;-)

:
Super strona i ceny naprawdę rozsądne. Pozdr

Shadow mój to jest to..Kocham Go...
tomaszleszno
[Usunięty]
:
Sklep www.mynetmoto.com. faktycznie rewelacja, po 3 dniach od zamówienia oponki Pirelli Route 66 były już w domku. Zobaczymy jak się sprawdzą w praktyce.

:
ja kupilem pirelli do vt1100 w zeszlym roku - generalnie tragedia. Bardzo ciezko dogrzac opone, aby na niej porzadnie posmigac to musze ja dogrzewac jak na sporcie - wezykujac kilka KM. Przy ruszaniu i tak potrafi sie uslizgiwac, przy hamowaniu lepiej, ale mam tylko tyl, wiec to nie ma znaczenia. Na mokrym srednio, ale nie gorzej niz inne.

Jak jest zimno to juz fatalnie - niedogrzewalna guma.

Ogolnie nie polecam, lepsza przyczepnosc mialem na zjechanym na lyso dunlopie d404.

Tylko Pirelli sa "podobno" bardzo trwale - mniej sie scieraja bo guma twarda jak kamien.



Do drugiego moto wzialem teraz metzka - mam nadzieje bedzie lepiej.

Opona jeszcze nie zalozona, ale juz w domu czuc, ze guma jest bardziej miekka.

"trzeba się tylko dobrze napędzić..." @by Radosław
:
Witam!

Też jeździłem sezon na Pirelkach...podobne odczucia....na chłodnym asfalcie to tragedia....mały łuk i tył uciekał ( np.na rondzie )....w nastepnym sezonie zmieniłem na Shinko....zacząłem wreszcie jeżdzić ...poczułem, że mam hamulce ( przy mocniejszym hamowaniu poprzednio tył uciekał )....na łukach prawie zszedłem na kolano :-D ...do Polanicy nawet po górkach utrzymałem sie w "grupie pościgowej" :-D

Podsuwowując: Pirelli raczej nigdy nie kupię....z pełną odpowiedzialnościa polecam Shinko.

Aha: na Pirelkach zrobiłem 8,5 tys. na Shinko 10,7 tys. , tak więc był czas na porównania.

Pozdrawiam.

Nieznana częśc życia jest tą, dla której warto życ.
Troll
[Usunięty]
:
Jedrek.W. napisał/a:
z pełną odpowiedzialnościa polecam Shinko




Aż miło przeczytać taką opinię o Shinko...właśnie zakupiliśmy z Todkiem takież opony do moto...Mam nadzieję , że już po pierwszym śmiganku będe mógł tą opinię potwierdzić...

:
shinko shinko choć na winko.

A teraz na poważnie czy mógłby mi ktoś pomóc z zamówieniem opon z tej niemieckiej strony. Czy była by możliwość zamówienia opon za pobraniem aby ułatwić całą transakcję i płatność?

Wybrałbym opony, Szanowny forumowicz złożyłby zamówienie, przesyłkę odbieram na chacie i płacę.

Sprawdziłem adres w niemczech trochę za daleko żeby smignąć po nie samochodem : (

Jak zamawialiście jakie były koszty dostawy przy zamówieniu kompletu opon?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group