gmole do Magny VF
Odpowiedz do tematu

Adamko
[Usunięty]
: gmole do Magny VF
Szukam gmoli do mojej Magny. Znalazłem na allegro takie tylko nie wiem czy będą pasiły no i czy się opłaca bo jak patrzę to i za 300 też można znaleźć tyle akurat nie do Magny. Czy ktoś z was kupował u tego sprzedawcy?

:
Czy nie uważasz że do maszyny z takim polotem pasowałyby jakieś mniejsze i skromniejsze a nie takie krowy??

:
jacabe napisał/a:
Czy nie uważasz że do maszyny z takim polotem pasowałyby jakieś mniejsze i skromniejsze a nie takie krowy??


Mam podobne zdanie, ale o gustach nie dyskutuje się ;-)

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
:
zobacz tam http://www.motoroni-akcesoria.pl/produkty.php?id=g



Kaczan miał w marudzie gmole od nich -rewelka jakość choć cena niemała . Były idealnie wygięte i dostosowane idealnie do złożeń w zakrętach . pierwszy szorował podnużek - a nie GMOL :!: co często się zdarza u innych producentów

nie kasa , nie maszyna , ale ludzie wokół ciebie są twoją miarą

ważne by człowiek był człowiekiem a nie dupą z uszami
Adamko
[Usunięty]
:
jacabe napisał/a:
Czy nie uważasz że do maszyny z takim polotem pasowałyby jakieś mniejsze i skromniejsze a nie takie krowy??


Trudno powiedzieć. Małe mi nie bardzo pasują a i tak chciałbym je zobaczyć na żywo u kogoś jak to wygląda. Może ktoś w Białce będzie miał

:
Tak wyglądają moje gmole:

[img][/img]

Adamko
[Usunięty]
:
jacabe napisał/a:
Tak wyglądają moje gmole:

[url=


Takie by mi pasiły nie za małe nie za duże . Tylko nie wiem czy od C2 będą pasowały bo jak przeglądam w sklepach to niestety jest rozdzielenie między moją a C2. Gdzie je kupowałeś?

:
moja to magna c2 a co do gmoli to już ją tak kupiłem ale z tego co się orientuję to oryginalne akcesoryjne do tego modelu zresztą jak i bagażnik, oparcie i stelaże wraz z sakwami

:
http://moto.allegro.pl/it...gna_vf_750.html



to sa gmole firmy FIVE STAR dedykowane do magny - sa uzywane i troszke uszkodzone, ale tanie.

Yanucha i ja mamy takie.

:
Adamko, ja bym się na Twoim miejscu długo nie zastanawiał, chyba, że woilsz większe. Cena też jest dosyć atrakcyjna, bo przetarcie nie jest za duże, a w kieszeni zostanie Ci kilkaset zł.

P.S.

Może coś jeszcze utargujesz ?

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
Adamko
[Usunięty]
:
yanucha napisał/a:
Adamko, ja bym się na Twoim miejscu długo nie zastanawiał, chyba, że woilsz większe. Cena też jest dosyć atrakcyjna, bo przetarcie nie jest za duże, a w kieszeni zostanie Ci kilkaset zł.

P.S.

Może coś jeszcze utargujesz ?


He, he kupiłem 230 z przesłaniem :mrgreen: . Więc już mam komplet bo spacerówki też do Białki dojadą :chytrusek:

:
Adamko napisał/a:


He, he kupiłem 230 z przesłaniem :mrgreen: . Więc już mam komplet bo spacerówki też do Białki dojadą :chytrusek:


Gratulki :!: Dobru wybór :lol:

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group