Shadow z allegro
Odpowiedz do tematu

: Shadow z allegro
Witam wszystkich, mam do was pytanie: co sądzicie o tym http://moto.allegro.pl/it...00_zadbana.html ? Może ktoś z was oglądał? A tak na marginesie czy duzo jest części do shadowek w wersji amerykańskiej(z lat osiemdziesiątych), czy lepiej szukać jakichś produkowanych na rynek europejski?

pozdr.

:
tłumiki od intruza mnie to osobiście nie pasuje.rzecz gustu.z materiałami eksp. nie ma problemu ew. coś dobierzesz.ja wolałbym późniejsza wersje z niemalowanym silnikiem i filtrem pow z lewej strony. poczekaj z zakupem do zimy.

:
chyba że planujesz remont główny ;-) tuż po zakupie. z częściami do silnika może być mały problem ale to dot też innych moto z tych lat

:
hehe, nie no raczej chciałem pojeździć troszke, a nie od razu remontować :-D przecież to nie Komar :mrgreen: . Dobra rada żeby czekac do zimy ale sprzedałem własnie mój mniejszy motorek, no i pozostał tylko rower :-P , a ten z allego wygląda całkiem nieźle. No i dosyc blisko jest.

:
Wygląda całkiem nieźle. Tylko cena jak na ten rocznik, jest troch wysoka. :-( Trzeba by było to obejrzeć na miejscu, posłuchać jak chodzi silnik, zobaczyć czy nie dymi, itp. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
Marcin Żary
[Usunięty]
:
witam



popieram przedmówcę, cena chyba dość wygórowana jak na 24-letni motocykl, co do przebiegu to też chyba trochę za niski jak na motor w takim wieku, oczywiście zauważ też że to w milach. Ale to i tak mało, ktoś robił średnio 1200 mil w roku, hm...

Poszukaj coś młodszego, na pewno trafisz w tych samym pieniądzach "9" z przodu rocznika.

:
No nic, trzeba więc troche po negocjować. Też myśle że troszke za drogo jak na taki motorek, w przebieg też nie wierze. No ale z tego co się na czytalem shadowy z lat 80 są badzo dobre, no i w zasadzie mi się podobają, a z tego co przeglądałem to nie ma nic poza 600 z lat 90 w podobnej cenie.

:
powiedzmy sobie szczerze 600 na łańcuchu w porównaniu z 750 z lat 80 tych to badziewie.

Carlos
[Usunięty]
:
marcin k napisał/a:
powiedzmy sobie szczerze 600 na łańcuchu w porównaniu z 750 z lat 80 tych to badziewie.


Powiedzmy sobie szczerze ... niechcący uraziłeś parę osób :koso:

:
Niedawno zmieniłem VT 600 z 95 na VT 1100 z96

Fakt 600 miała łańcuch a 1100 ma kardan różnica zasadnicza

Ale nie uważam że 600 to badziewie, moja miała 41 KM i będę wspominał ją zawsze pozytywnie :chytrusek:

:
marcin k napisał/a:
powiedzmy sobie szczerze 600 na łańcuchu w porównaniu z 750 z lat 80 tych to badziewie.


:evil: o żebym miał bliżej do tego pznania :evil:

żartuje ;-)

:
przepraszam. to bylo niepotrzebne.chodziło mi o to że nie da sie tak po prostu tych motocykli porównać.600 jest b ubogo wyposażona w stosunku do 700 750 czy 800 z tamtych lat.ale to był stały trend (koszty) lat 90 tych.jeszcze raz sorry. źle się wyraziłem

:
postawisz piwo na jakimś zlocie za kare :mrgreen:

:
No dobra, więc pojade, bede zaciekle się targował :mrgreen: i może coś z tego wyjdzie;)

pozdr. :lol:

:
wiolator napisał/a:
postawisz piwo na jakimś zlocie za kare :mrgreen:




Nawet kilkanaście piw.

Marcin
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group