zapytanie
Odpowiedz do tematu

: zapytanie
witam.proszę o informacje(sprawdzone) na temat shadow rc 29. podobno to limitowana wersja. z góry dziękuję

:
Witam!

Mam takie cudo...jedyne na tym forum.

To limitowana wersja 750-ki tylko na Europę, produkowana w latach 86-87.

Na USA szły 700-tki i 800-tki.

Niezawodny silnik 68 kM.

Wg.mojej oceny w Polsce nie wiem czy jest 10 sztuk.

Pozdrawiam.



PS. Myślę o zmianie motóra po sezonie. :-D

Nieznana częśc życia jest tą, dla której warto życ.
: rc 29
moja ma 37 kw. z tego co sięorientuję posiada wszytko co miały shadow. później było już tylko gorzej. jest to 87 r. i vin zaczyna się od rc29. więc myślę że to ten model

:
Witam!

Gratuluję zakupu... wrzuc jakies fotki....te 37KW Hmmm rochę dziwne....może zdławiona.....czyżby z Niemiec...oni to lubią robic. Mojej Niuni spaliny wąchają wszystkie 1100-tki.

Pozdrawiam.

Nieznana częśc życia jest tą, dla której warto życ.
:
z niemiec stan igła .w brifie też było 37 kw. widziałem osobiście

:
możesz podpowiedzieć co zdławienie miało na celu.oprócz spadku mocy ;-) .21 lat jeździł w niemczech w kwitach 37 kw faktycznie kto wie. zbiera sie super pomimo ze ważę 100 kg

:
Jedrek.W. napisał/a:
Witam!

Gratuluję zakupu... wrzuc jakies fotki....te 37KW Hmmm rochę dziwne....może zdławiona.....czyżby z Niemiec...oni to lubią robic. Mojej Niuni spaliny wąchają wszystkie 1100-tki.

Pozdrawiam.




Oj Jędrek nie przesadzaj :-D

:
Dziubek napisał/a:
Jedrek.W. napisał/a:
Witam!

Gratuluję zakupu... wrzuc jakies fotki....te 37KW Hmmm rochę dziwne....może zdławiona.....czyżby z Niemiec...oni to lubią robic. Mojej Niuni spaliny wąchają wszystkie 1100-tki.

Pozdrawiam.




Oj Jędrek nie przesadzaj :-D




Witam!

Ja tak na wszelki wypadek....może się jakaś znajdzie co mi da powąchac :mrgreen:

Pozdrawiam.

Nieznana częśc życia jest tą, dla której warto życ.
:
Jędruś nie tylko ważna jest mocy maszyny liczą się jeszcze umiejętności dżokeja więc żebyś się nie zdziwił jak powąchasz dymek z mniejszej :twisted:

sierżant
[Usunięty]
:
no a moja jest z 83r. i ma 44kW napiszcie coś o tym moto prosze

:
rc 29 tak jak pisze kolega fakktycznie szły 86-87. wejdę do salonu hondy na obornickiej dobrzy ludzie tam pracują może się dowiem szczegółów.jeżeli ktoś ma info na ten temat to poproszę

:
Popatrz tutaj.



http://www.vt600c.com/technik_vt750c-rc29.php

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
dzięki[/b]

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group