Opony Metzeler ME880 Marathon
Odpowiedz do tematu

:
Nie, tam jest 160

:
W C2 jest 170, a w mojej 160

http://www.motoforum.pl/Magazyn/200516/shadow.html

Podobno żadna praca nie hańbi - oprócz fizycznej.
:
Noszę się z zamiarem kupna nowej fabrycznie opony na przód: 110/90/19 METZELER ME 880 F 110/90-19 do VT750 C 1984. W netcar.pl dowiedziałem się że opona wyprodukowana została w XII.2008r w Brazylii ... czy wg Was warta jest 380 zł? Czy ten sklep internetowy godny jest zaufania? Czy Brazylia to dobrze czy źle? A może macie namiary na coś lepszego? ... pozdrawiam = emtomek



ps. konkretnie chodzi o tę oponę: http://www.allegro.pl/ite..._19_wys0zl.html

:
W zeszłym roku w netcar.pl kupiłem opone na tył w tym roku na przód i też były to opony m 880.

Następne też kupie w netcar i też m 880.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż cięzko ich czasem wyprzedzić...
:
Ja zrobiłem już na Metzelerach Marathon ponad 20000km i zrobie drugie tyle. Sprawdziłem w deszczu, burzy jak i normalnych waruneczkach. Naprawde polecam. Za komplet czyli przód, tył, wymiana i wyważenie zapłaciłem 990pln.

Shadow mój to jest to..Kocham Go...
:
emtomek napisał/a:
Noszę się z zamiarem kupna nowej fabrycznie opony na przód: 110/90/19 METZELER ME 880 F 110/90-19 do VT750 C 1984. W netcar.pl dowiedziałem się że opona wyprodukowana została w XII.2008r w Brazylii ... czy wg Was warta jest 380 zł? Czy ten sklep internetowy godny jest zaufania? Czy Brazylia to dobrze czy źle? A może macie namiary na coś lepszego? ... pozdrawiam = emtomek



ps. konkretnie chodzi o tę oponę: http://www.allegro.pl/ite..._19_wys0zl.html




Moje Pirelki MT66 Route też są made in Brasil. Pytałem machera który mi je montował (bardzo dobry mechanik motocyklowy) i stwierdził, że to nie powód do niepokoju ;-)

:
opel3366 napisał/a:
W zeszłym roku w netcar.pl kupiłem opone na tył w tym roku na przód i też były to opony m 880.

Następne też kupie w netcar i też m 880.


Kupiłem w tym sklepie = polecam, towar zgodny z ustaleniami, przesyłka superbłyskawiczna! Już na drugi dzień miałem oponę u siebie ... szybki montaż w zakładzie, wyważenie i śmiganko z uśmiechem na twarzy .... faktycznie M880 są super!

Karlos87
[Usunięty]
:
Kupiłem opony tej samej nazwy jak w temacie, tyle że w stylu "Retro" ( bok opony w kolorze białym)



Ciężko jest utrzymać oponę tego typu w czystości wiadomo z jakich przyczyn: pył, błoto, drobinki smaru itp. ale pomimo tego chce żeby to jakoś wyglądało

i tu pytanie:

•Jakie są najefektywniejsze środki do czyszczenia takiej powierzchni i żeby nie szkodziły gumy



Zdjęcia motocykla ->tu<-

:
sprobuj rozcienczonym preparatem do mycia silnikow- działa bardzo skutecznie na oponach.

:
Podejrzewam, że tylko woda z łagodnym detergentem typu "Ludwik". Wszystko inne może szkodzić gumie.



Z krainy zwątpienia, pozdrawiam Cię Gość nieśmiało.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group