Czy miał ktoś do czynienia z takimi oponami MITAS H11 Rear?
Odpowiedz do tematu

: Czy miał ktoś do czynienia z takimi oponami MITAS H11 Rear?
Witam jak w temacie potrzebuję opinii na temat tych opon?

Lub co polecacie na tył do VT 500 w miarę nie drogo,chodzi o rozmiar 130/90/60.

Za wszystkie opinie z góry dziękuję.

VT 500 84 - VT 1100 96 - VTX 1300 06 - VT 1100C2 Sabre 06
:
nie miałem do czynienia ale jestem właśnie na etapie zakupu przedniej opony i sprzedawca w sklepie pokazał mi takiego mitasa na przód ale jednocześnie odradził, żeby do tak porządnego sprzeta nie zakładać takiej opony. Wiadome tania, 150zl gdzie Dunlop to koszt ponad 400zł.

:
Gregor, daj spokój nie kombinuj, zamawiaj to Duro, i zakładaj, bo nie zdążysz do 10.06.09 r. :lol: :lol: A poza tym, to jest opona dętkowa. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
strus75
[Usunięty]
:
Nie kupujcie MITAS-ów - lipa straszna.

Nie miałem z nimi do czynienia w motocyklu , tylko w maszynach budowlanych , ale nawet nowe opony pękają same od siebie.

:
Witam wszystkich!
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z oponami Mitas??
Od niedawna mam VT600, ostatnio sporo w nią zainwestowałe a okazało się że jeszcze muszę zmienić przednią oponkę. Te są najtańsze a potrzebuję coś na rok góra dwa do jazdy rekreacyjnej.

:
Najtańsze jest chyba Duro. 100/90-19 kosztuje ok 150PLN.

:
Duro nie znalazłe w rozmiarze. Mitasa znalazłem w podobnej cenia tylko pytanie czy to się nadaje do jazdy :-) ?

:
W przypadku opon enduro Mitas daje radę. Trzeba pamiętać, że jest to twarda opona i co za tym idzie, w deszczu bądź przy niskich temp może być ślisko.
Podejrzewam, że z oponami szosowymi mitasa będzie podobnie.

PS. Tylko, że ja wymieniam opony co sezon, nie mają czasu się zestarzeć :mrgreen:

:
Ja śmigam od początku sezonu na Mitasie, jak na razie daje rade, ale szybko znika :D Kupiłem tą oponę tylko i wyłącznie dlatego, że w tym sezonie nie będę miał kasy na zakup czegoś lepszego i muszę wymienić niestety przód i tył :( Dlatego ten sezon dojeżdżę na Mitasie i kwadratowym Bridgestone a w przyszłym pewnie Shinko zakupię :)

:
Dzięki za info. Raczej się na nie zdecyduje, nie jeżdżę dużo a cena dobra :-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group