Prostowanie ramy w VT600
Odpowiedz do tematu

: Prostowanie ramy w VT600
Witam czy ktoś może mi podac namiary do ludzi (warsztatów) ktorzy profesionalnie i zetelnie prostuja ramy w motocyklch.

pozdrawiam

zwierzak
[Usunięty]
:
W sumie moglibyśmy Ci pewnie tę ramę naprawić, tylko z czasem problem, bo zawaleni robotą jesteśmy...

:
Robią takie rzeczy w okolicy Buska Zdroju, czy Kielc. :chytrusek: O to namiary: Kamil 502 112 721 i Szczepan 607 608 675. Robią dobrze, nawet bardzo dobrze. Widziałem ich robotę, i wiem co mówię. Widziałem ramę przed prostowaniem, i po prostowaniu. Gdybym nie wiedział w którym miejscu była prostowana to na pewno bym tego miejsca nie znalazł. :lol: :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
poszukaj na skypie: plusz730. W opisie ma: prostowanie ram motocyklowych, laserowy pomiar geometrii motocykla. To jest małżonek mojej koleżanki z byłej pracy. Zakład ma w Kolbudach (pod Gdańskiem). Andrzej jest OK. Sam na razie nie potrzebowałem takiej pomocy z jego strony.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group