Mały Joe
Motocykl: Honda Shadow 750
Dołączył: 09 Sty 2026 Posty: 7 Skąd: Sieradz
|
Wysłany: 2026-04-26, 11:03 Strzały z rury ogniem
|
|
|
| Witam ,posiadam wydechy przelotowe ,strzela ogniem po odpuszczeniu manetki gazu, po kompleksowym czyszczeniu gażników i ustawieniu zaworów nic się nie zmieniło, co można jeszcze zrobić , czy może to normalka przy przelotowych wydechach . |
|