/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Strzały z rury ogniem
Autor Wiadomość
Mały Joe 

Motocykl: Honda Shadow 750
Dołączył: 09 Sty 2026
Posty: 7
Skąd: Sieradz
Wysłany: 2026-04-26, 11:03   Strzały z rury ogniem

Witam ,posiadam wydechy przelotowe ,strzela ogniem po odpuszczeniu manetki gazu, po kompleksowym czyszczeniu gażników i ustawieniu zaworów nic się nie zmieniło, co można jeszcze zrobić , czy może to normalka przy przelotowych wydechach .
 
 
Marecki 
Marek


Motocykl: VT1100C3 Aero
Wiek: 56
Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 1179
Skąd: Chełm
Wysłany: 2026-04-26, 11:12   

Musisz z tym żyć.
Raczej normalny objaw
_________________
były: VT1100C2 Sabre 2003r. i VT500C 1984r.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM