/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: GhoustDragon
2025-07-28, 16:26
Zawiesie
Autor Wiadomość
jomm 

Motocykl: shadow
Dołączył: 05 Mar 2025
Posty: 5
Skąd: Kielce
Wysłany: 2025-07-17, 11:54   Zawiesie

Widzę wersje zawiesi pasowych z różną liczbą warstw. Warto dopłacać do trzech czy czterech? Kiedy to robić?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM