Po czwartku15.08.- gdy zapakowany wyjechałem z garażu , ale nie pojechałem dalej(znaczy Batman poratował mnie HD i pojechaliśmy w Alpy)- wyszedł przekaźnik rozrusznika , przy okazji wymieniłem aku- ale i sprawdziłem ten nieszczęsny włącznik- już kiedyś go rozbierałem, czyścicłem, podginałem lekko blaszki- teraz znów - bo nie łapie, a po X razach odpalania- aku mi się poprzednie rozładowało. Teraz rozebrałem, lekko podoginałem- kawałek plastiku mi został - ma już 22lata- ale działa.
Jakiś inne panty?? Czy ktoś próbował z innego moto - czy pasuje??Nie chcę wymieniać całości.
Odpowiedz do tematu
: Włacznik/starter- jakieś patenty?
...nadzieja spadającej gwiazdy...płonna...
udunus nervosus ciekavos signos pulapkos
Gość jaki jest Twój Cień??
...była Honda Shadow VT1100 1998 Spirit..
udunus nervosus ciekavos signos pulapkos
Gość jaki jest Twój Cień??
...była Honda Shadow VT1100 1998 Spirit..
:
Powinien pasować od każdej VT Shadow czy to 750 od 98, czy 600 czy 1100. I od VTX 1300 i 1800.
Pewnie pasuje i od innych modeli Hondy, ale nie wiem od jakich.
Pewnie pasuje i od innych modeli Hondy, ale nie wiem od jakich.
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".
Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".
Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Napewno przycisk? Pod boczkiem masz dwa przekaźniki, w sumie zależne od siebie. Nie odpalisz jeśli któryś będzie niesprawny.
:
Odpowiedz do tematu
Przycisk- na 100%- przekaźnik jeden zmieniłem, a tam w przycisku blaszki się wyrobiły.
...nadzieja spadającej gwiazdy...płonna...
udunus nervosus ciekavos signos pulapkos
Gość jaki jest Twój Cień??
...była Honda Shadow VT1100 1998 Spirit..
udunus nervosus ciekavos signos pulapkos
Gość jaki jest Twój Cień??
...była Honda Shadow VT1100 1998 Spirit..