Odma
Odpowiedz do tematu

: Odma
Witam mam pytanie odnośnie odmy, przeglądając zdjęcia VT 700 California natknąłem się na zdjęcie takiej puszki metalowej (odmy)posiadam wersję prawdopodobnie California i takiej części nie posiadam. Posiadam jedynie jakiś wężyk który nie jest podpięty do niczego wychodzi on z gaźnika. Kiedy kupiłem VT 700 normalnie odpalała bez ssania było to latem tego roku, obecnie przywracam moto do stanu użytkowania ,i chciałbym jak najwięcej informacji zdjęć na temat tej odmy.Czy można to obejść i jeździć bez tego ?

Honda VT 700 86r
:
jeśli to wersja California to szybciej była to pucha dopalania spalin, jak wstawisz zdjęcia to będzie można więcej powiedzieć

Motocykle są jak wódka..prawdziwa jazda zaczyna się od litra..
Dyslektyk z certyfikatem !
:
W wersji California ta puszka znajduje się pod chłodnicą. Jest to po prostu filtr węglowy do którego trafiają opary z gaźników, zbiornika paliwa i z odpowietrzenia skrzyni korbowej.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
https://www.fotosik.pl/zdjecie/d02df9b8da498a05 ta puszka obok klaksonu

Honda VT 700 86r
:
GrzegorzVT700, można się obejść bez tego a nawet lepiej bo lżej :P
To jest element (łącznie z puszką, o której wspomniał Todek), który był montowany ze względu na przepisy dotyczące emisji spalin i tyle.

:
Oki dzięki to chciałem wiedzieć.

Honda VT 700 86r
:
Ta puszka to Air Suction Valve

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group