VT700c 85 nie odpala
Odpowiedz do tematu

: VT700c 85 nie odpala
Hej potrzebuje pomocy, moja Hania VT700c 85 r , jeździła ładnie i ,,,
zarzynałem sie na tankowanie i juz ze startera nie chciała odpalić - poszła z popycha , dojechałem do domu i dzis znowu nie chce odpalić?? gdzie szukać przyczyny , kontroliki wszystko jest, może miał ktoś taki problem. za wszelkie info z góry dziękuje. LwG

Love what you fly :)
VT700C - 85r
VT1100 Sabre - 2001r - obecnie
:
Zacznij od akumulatora, świecy, paliwka.

:
I rozrusznika. Było tak że jak był ciepły to nie zapalał z rozrusznika.

:
Akumulator musi być naładowany bo wcześniej prądu zabraknie dla iskry niż dla rozrusznika.
Całkiem możliwe, ze ładowanie masz kiepskie.

były: VT1100C2 Sabre 2003r. i VT500C 1984r.
:
Kolego vki mają tak, że jak akumulator będzie trochę słaby to ci nie odpali. Będzie kręcił praktycznie normalnie jednak braknie prądu na iskrę i kicha. Miałem podobnie z poprzednia vką i po zmianie akumulatora problem znikł. Włóż akumulator do ładowania i sprawdź. Po zabiegu sprawdź, czy masz poprawne ładowanie, jeśli tak to aku do wymiany.

Rocannon
:
Cześć. Rozwiązałeś problem? Kręcił rozrusznik, czy wcale nie gada?

Zacznij iść, a droga sama się znajdzie...
:
Problem rozwiązany - normalnie sie uśmiałem - luźny przewód plusowy wszystko posprawdzane, jest OK

Love what you fly :)
VT700C - 85r
VT1100 Sabre - 2001r - obecnie
:
Zwykle jest taka bzdura. Ostatnio miałem też 2 przygody. Raz laweta, raz pchanie. Wszystkie wiązki odświeżone. Na koniec okazało się, że mocowanie bezpiecznika zapłonu ( drugi od góry) jest sfatygowane i tylko to. A kłopotów mnóstwo

Zacznij iść, a droga sama się znajdzie...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group