/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsza Shadowka.
Autor Wiadomość
Dzida
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-29, 00:05   

vvaldi napisał/a:
Pewnie mnie zlinczujecie :p ale chcialbym jeszcze was zapytac co sadzicie o kawasaki vn750


Nikt Cię nie będzie linczował. :mrgreen: Vulcan 750 to moto nad którym się poważnie zastanawiałem, ale gdy by nie to że bodajże w 2005 skończyli produkcję, to nie wiem czym bym teraz jeździł. ;-) Więc tak naprawdę w zeszłym roku, miałem do wyboru Nowy Shadow Spirit vs. jednak lekko używany VN 750. Wybrałem to pierwsze.....
 
 
Todek 
Lone Rider


Motocykl: VTX 1800 C 03 XL 650 V 04
Wiek: 56
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 9496
Skąd: Kostry/Parczew/LPA
Wysłany: 2009-04-29, 00:12   

Prawdę mówiąc to ja też bardzo chciałem mieć Vulcana 750, bardzo mi się podobał. I pewnie bym miał, ale gościu do którego zajechałem oglądać Vulcana, nie chciał mi go zawieźć do mnie, a miał czym, i zrezygnowałem. Czego absolutnie nie żałuję. :lol: :lol: :lol:
_________________
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
 
 
 
tobi
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-29, 06:07   

U mnie tez pierwsza wersja zakupu byl wlasnie vulkan vn 750... co prawda podobne lata co moja shadow nie wiele mlodszy ale najpierw byl on... balem sie tylko tej skomplikowanej budowy rozrzadu... noi podobno elektryka lubila siadac... mimo to szukalem i mialem brac wlasnie VN a gdy juz trafil sie okaz to zanim wziolem juz poszedl, potem byl kolejny ale zbyt daleko i gosciu nie chcial urwac mi na podroz... Az w koncu odwiedzilem pewnego kolesia do ktorego mam moze 4km w lini prostej... No i mam Shadow :D i tak szybko jej nie oddam :D
 
 
vvaldi
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-04, 14:46   

No i LIPA objechałem pół polski (wrocław, słupsk, toruń, chojnice ...) i nie znalazłem nic konkretnego, zauważyłem tylko że bardzo ciężko trafić na rozsądnych ludzi którzy sprzedaja swój motocykl, a nie zajmują sie sprzedażą motocykli jako pracą. Wydałem tylko 700 zł i naoglądałem szrotów i nasłuchałem głupich ludzi którzy przez telefon mówili że w garażu stoi cudo co znaleźli w szopie pradziadka które wygląda jakby z lini montażowej zjechało, a na miejscu obdrapany i obity złom i w dodatku z silnika wydobywaja sie dziwne stuki a motocykl odpala tylko z pomocą aku od samochodu :/ A jeżeli chodzi o ludzi którzy sprowadzaja i sprzedaja motocykle to zawsze dzwonie i słyszę "niestety już sprzedany niech pan spróbuje za 2 tyg. może coś bedzie...". Albo mam strasznego pecha albo szukam w nie właściwych miejscach... :(
 
 
AJK 
Klucznik-Andrzej


Motocykl: VT 750 C4 04; VF750S 86
Wiek: 68
Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 4666
Skąd: Wrocław-Rancho AJK
Wysłany: 2009-05-04, 15:15   

http://www.magna.net.pl

gościu ma strone w przebudowie , ale ma dość dobry wybór moto.Warto pojechać.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM