Honda Shadow VT 800 parę pytań
Odpowiedz do tematu

:
rocannon1985 napisał/a:
00297

A tutaj chyba brakuje jednej cyferki. :mrgreen:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Honda wprowadziła VT800C Shadow w 1988 roku, szóstym roku serii Shadow. Silnik o pojemności 800 cm3 miał taką samą średnicę cylindra jak oryginalny silnik Shadow 750 i 5,1 mm (0,20 cala) dłuższy skok tłoka, ale poza tym był tym samym SOHC, z trzema zaworami na cylinder, 45-stopniowym silnikiem V-twin. Oprócz większej pojemności skokowej, nowy silnik RC32E miał jeszcze jedną istotną różnicę - miał czterobiegową skrzynię biegów. VT800c jeździł na kołach szprychowych, które wymagały opon dętkowych zamiast opon bezdętkowych stosowanych we wcześniejszych modelach z kołami odlewanymi.

Shadow 800 z 1988 roku miał nowy wygląd, z większą ilością chromowania oraz dwukolorową farbą na zbiorniku paliwa i błotnikach. Kombinacje kolorystyczne to Black i Candy Glory Red lub Candy Wineberry Red i Dry Silver Metallic. Motocykl posiadał również prostą kalkomanię Shadow na zbiorniku paliwa, zamiast skrzydła Hondy. Model VT800C był produkowany wyłącznie na rynek północnoamerykański i tylko dla roku modelowego 1988

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Tak sory trzy zera są, w dowodzie mam 87 i na motocyklu tak samo wybita jest ta data ;D. W moto wszystko jest orginalne.

Rocannon
:
rocannon1985 napisał/a:
i na motocyklu tak samo wybita jest ta data

Gdzie jest wbita?

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
000297 - to jest kolejny nr seryjny Twojego moto, 297 wyprodukowana sztuka.
Cytat:
w dowodzie mam 87

W jakim dowodzie, z jakiego kraju?

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
W dowodzie rejestracyjnym mam 87 rok produkcji, pierwsza data rejestracji 2000. Jak oglądałem motocykl gdzieś na ramię koło lag chyba było wybite 87. Musiał bym w garażu sprawdzić jak będę. Zdjęcie mogę na maila wysłać nie mogę zamieścić tutaj pliku.

Rocannon
:
Mam tylko z Polski motocykl był ściągnięty z Holandii w 2015 z przebiegiem 17500 km i w tłumaczeniach jest również rok 1987.

Rocannon
:
Z VIN-u jest 88. Nigdzie nie spotkałem żeby była mowa o produkcji tego modelu w innych latach.
W 87 były produkowane VTwin 700 i 750.
Zrób zdjęcie tego miejsca na moto gdzie jest wybity ro prod 87.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Todek zapomniał dodać, że wyprodukowano go w 4920 egzemplarzach. Co do daty produkcji w 100% zgadzam się z Todkiem. Zdarzają się pierwsze rejestrację w 1989 tym, ale według hondy produkowano go tylko w 1988 roku.

:
rocannon1985 napisał/a:
Tak sory trzy zera są, w dowodzie mam 87 i na motocyklu tak samo wybita jest ta data ;D. W moto wszystko jest orginalne.


no to masz "BIAŁEGO KRUKA" :chytrusek: :lol: :lol: :twisted:

: Todek
Podaj maila to wyśle ci zdjęcia. Obok tabliczki znamionowej jest naklejka na której jest wybita data produkcji 11/87.

Rocannon
:
Czy to biały kruk? Nie wiem wolałbym mieć produkcję taką jaka ma być.

Rocannon
: Re: Todek
rocannon1985 napisał/a:
Podaj maila to wyśle ci zdjęcia. Obok tabliczki znamionowej jest naklejka na której jest wybita data produkcji 11/87.

Wrzuć zdjęcia do internetu i nam udostępnij. Wszyscy popatrzymy.

:
https://rocannonart.files.wordpress.com/2021/09/img_20210912_163313.jpg
https://rocannonart.files.wordpress.com/2021/09/img_20210918_154706.jpg
Motocykl i data produkcji vin ten co napisałem podczas data produkcji jest ten sam ;D.

Rocannon
:
87 data produkcji ramy nie istotne, 800-setka tylko 88,2000 data pierwszej rejestracji w Europie,z Holandi są moto z datą produkcji 89 a nawet 90 czemu nie wiem, nie przejmuj się .....ładny sprzęt :ride:

" zawsze warto być człowiekiem..."
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group