Pytanie o kable wysokiego napięcia i cewki zapłonowe
Odpowiedz do tematu

: Pytanie o kable wysokiego napięcia i cewki zapłonowe
Witam. Czysto tak orientacyjnie pytam choć nawet przeszło mi przez myśl by dać świeże kable zapłonowe. Mam model 1100 z 85 roku i tak przeglądam tego neta i jakoś nigdzie nie ma (albo źle sprawdzam) :roll: sprzedają kable na metry albo fajki z kablami do dorobienia. I tu pytanie, bawił się ktoś z was w dorabianie kabli zapłonowych? A z ciekawości też zapytam czy np cewki z nowszych modeli 1100 można wsadzić do modeli starszych 85-86? Ktoś już z was bawił się w takie wymiany? Pozdrawiam

:
Moim zdaniem cewki nawet od Suzuki powinny tez działać poprawnie

były: VT1100C2 Sabre 2003r. i VT500C 1984r.
: Re: Pytanie o kable wysokiego napięcia i cewki zapłonowe
Cichy81 napisał/a:
Witam. Czysto tak orientacyjnie pytam choć nawet przeszło mi przez myśl by dać świeże kable zapłonowe. Mam model 1100 z 85 roku i tak przeglądam tego neta i jakoś nigdzie nie ma (albo źle sprawdzam) :roll: sprzedają kable na metry albo fajki z kablami do dorobienia. I tu pytanie, bawił się ktoś z was w dorabianie kabli zapłonowych? A z ciekawości też zapytam czy np cewki z nowszych modeli 1100 można wsadzić do modeli starszych 85-86? Ktoś już z was bawił się w takie wymiany? Pozdrawiam


Tak bawił się ;-) Przewód na metry BERU 7mm. Zwykły, nie silikonowy.
Fajki z NGK też w miarę pasują. NGK XD05F na allegroszu jest tego, są też proste. Fajka ma być z rezystorem 5KOhm.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group